Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberThodex Battı mı ? İkinci Tosuncuk Vakası, Thodex Mağdurları !

Thodex Battı mı ? İkinci Tosuncuk Vakası, Thodex Mağdurları !

Avrupa’da Kripto Para alım satım işlemlerinde ilk sırayı aldığımız şu günlerde , gün geçmiyor ki çok fazla yerli borsa ortaya çıkıyor. Yatırımcıları çekme amacı ile yerli ve yeni borsalar  , kullanıcılara bedelsiz Kripto Para , çeşitli hediyeler  sunarak kullanıcıları cezbetmeye çalışarak borsalarına dahil ediyorlar. Bu borsalara bir örnekte Thodex Borsası. Thodex Borsası kullanıcıları kendi borsasına dahil etmek için , 2 Milyon DogeCoin dağıtım kampanyası başlatmıştı. Bu kampanya kapsamında , 15 Mart ve 15 Nisan arasında yeni üye olan kullanıcılar 150 Doge kazanacaktı. Ve vaadedilen tam yerine getirilmesede , Thodex bu sayede 1 Milyona yakın yatırımcıyı kendi borsasına çekmeyi başardı. Fakat sonuç istenilen gibi olmadı ! Kullanıcılar siteye erişemiyor ! Thodex Kapandı mı ? İşte kullanıcıların aklında ki o sorular , Thodex Battı mı ? İkinci Tosuncuk Vakası, Thodex Mağdurları ! Tüm Thodex Şikayetleri ! Thodex Nedir ?

thodex şikayet

Thodex Nedir ? Thodex Kapandı mı ?

Thodex 2017 yılında Faruk Fatih Özer tarafından kurulan , Türkiye’nin ilk Global Kripto Borsasıdır. Yerli borsalar arasında kurulan dördüncü borsa konumundadır. 2020 yılında Türkiye ‘den Globale geçmiştir. 38 adet Kripto Para birimi yer alan borsada an tibari ile ( 21-04-2021 ) işlem hacmi toplam , ₺4.797.171.833 TRY ‘dir . Thodex borsası bugün ( 21-04-2021 ) itibari ile sitesine ve uygulamasına erişilememektedir. Siteye girdiğiniz zaman , bir makale kullanıcıları karşılamaktadır. An itibari ile alım satım para ve kripto para yatırma çekme işlemleri durdurulmuştur. İşte sitenin anlık durumu ve o makale !

thodex kapandı mı

Thodex Battı mı ? İkinci Tosuncuk Vakası, Thodex Mağdurları !

21-04-2021 tarihi itibari ile , Thodex sitesinde tüm alım satım , kripto para yatırma ve çekme işlemleri durdurulmuş durumda. Sitede yer alan makaleye göre herhangi bir ortaklıktan dolayı sitenin ve borsanın bakım haline geçtiği belirtilse de , Thodex Ceo ‘su Faruk Fatih Özer’in İnstagram , Twitter gibi sosyal medya hesaplarından haber alınamıyor. Kullanıcılar daha fazla dayanamayıp konu ile ilgili dolandırılma ihtimaline karşı savcılığa suç duyurusunda bulunmaktadırlar. An itibari ile Twitter ‘da yer alan bir Avukat konu hakkında Twit atarak , Ceo ‘nun yurt dışına çıktığını belirtmekte . İşte o Twit !

thodex battımı

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Makale ile ilgili bilgiler , veriler toplanarak makale haline getirilmiştir.

 

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler