Cuma, Nisan 19, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBinance Referans Kodu % 20 Komisyon İndirimi Kazanın ! Binance 20 İndirim...

Binance Referans Kodu % 20 Komisyon İndirimi Kazanın ! Binance 20 İndirim !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Kripto Para piyasasında , 300 ‘ün üstünde borsa bulunmaktadır. Kullanıcılar reklamlardan gördükleri , Kripto Para borsalarına üye olur iken , borsanın güvenilirliği gibi durumları göz önüne almamak gibi bir hataya düşüyorlar . Bu gibi durumların ağır sonuçları olmaktadır. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz zamanlarda , Thodex , Vebitcoin gibi borsalar batarak , kullanıcıların milyonlarca Lirasını kendi hesaplarına geçirip , yatırımcıları dolandırmışlardı . Bu gibi konulara maruz kalmamak için , Kripto Para piyasasının en büyük alım satım çiftine ve çeşitli güvenlik sertifikalarına sahip Binance borsasını inceledik. Bildiğiniz üzere Binance Referans Programı sayesinde , kullanıcılara alım satım esnasında indirim ve komisyon sunmaktadır. Binance Referans Programı Nedir ? Bu Makalede kimsede bulunmayan , Binance Referans Kodu % 20 Komisyon İndirimi Kazanın ! Binance 20 Referans Kodu ! Binance 20 Komisyon İndirimi . Binance 20 İndirim Kodu . Binance 20 Referral Code !

binance 20 referans kodu

Binance Referans Programı Nedir ?

Binance’e referans olarak başarılı bir şekilde kaydolan her kullanıcı için, yeni bir kullanıcı Binance spot veya vadeli işlem piyasasında önerilen bir işlem aracılığıyla her kaydolduğunda, önerilen kullanıcı işlem ücretinden bir komisyon alacaktır. Bu, spot yönlendirmeler veya vadeli işlem yönlendirmeleri yoluyla artık gerektiğinde yeni kullanıcılar davet edebileceğiniz ve her ikisinden de komisyon toplayabileceğiniz anlamına gelir.

Örneğin : X Kullanıcısı,  Y kullanıcısını teklif önerisi bağlantısı üzerinden davet eder. Artık X Kullanıcısı, Y Kullanıcısının Binance’in spot ve vadeli işlem piyasalarında yaptığı her işlem için bir tavsiye komisyonu alacak. Örneğin :  X kullanıcısı, vadeli işlem önerisi bağlantısı aracılığıyla Y kullanıcısını davet eder. Artık X Kullanıcısı, Y Kullanıcısının Binance’in spot, marj ve vadeli işlem piyasalarında gerçekleştirdiği her işlem için bir tavsiye komisyonu alacak.

binance indirim kodu

Binance Referans Kodu % 20 Komisyon İndirimi Kazanın ! Binance 20 İndirim Kodu !

Dünya’nın en büyük borsasına indirim ile kayıt olup komisyon kazanmak için , Binance 20 Referral Code !

 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

6 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler