Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTradeStars Nedir ? TSX Token Nasıl Alınır ? TSX Token Nedir ?

TradeStars Nedir ? TSX Token Nasıl Alınır ? TSX Token Nedir ?

Kripto Para piyasasında yeni projeler tanıtılır iken , yatırımcılar ve kullanıcılar ön satış , erken satın alma gibi olaylardan faydalanarak , karlılık oranlarını yüksek seviyelere çıkarmaya çalışıyorlar. Bilinmesi gereken en önemli durum ise , arz halinde bulunan ve tanıtım aşamasında ki Tokenler yada projeler , yüksek kar kazandırabileceği gibi tüm paranızı da kaybettirebilir . Bunun için bir projeye yatırım yapar iken , dikkat edilmesi gereken unsurlar mevcuttur. Bunlar , projenin arkasındaki ekip , projeye sponsor olan firmalar , projenin yol haritası , projenin pay ölçeği ve projenin geleceği düşüncesi . Tüm bunları inceledikten sonra , projelere yatırım yapmanızı tavsiye ederiz.   Son zamanlarda , Binance Smart Chain ‘inde desteklediği ve başarılı gözüken TradeStars Nedir ? TSX Token Nasıl Alınır ? TSX Token Nedir ? TSX Coin Nedir ? Trade Stars Nedir ? 

trade stars nedir
Yer alan fiyatlar tanıtım amaçlıdır . Fiyat ve hacimler farklılık gösterebilir .

TradeStars Nedir ?

Spor bilgilerinizin değeri ne kadar ? Tam anlamı ile ciddi yatırımlar ve iyi bir ekip ile çok iyi bir yere gelebilecek çok iyi bir proje olan TradeStars , 1 Eylül 2018 yılında Christian Hentschel , Gaston Maluendez   tarafından kurulmuştur . Proje’nin ana mantığı ise  ,  yatırımcıların ve kullanıcıların sistemde kayıtlı olan sporcuların gerçek hayattaki performanslarını ele alarak temsil eden dijital varlıkları takas edebilecekleri bir  spor Oyunudur. Bu oyunda temel para birimi TradeStars ‘a ait TSX Token ‘dir . Projeye genel anlamda bakıldığı zaman , Chiliz firması nasıl takımlar üzerinden Token oluşturup , takas işlemleri gerçekleştiriyor ise , TradeStars ‘da sporcular üzerinden , bir Token alım satım işlemleri gerçekleştiriyor .Burada gerçekten güzel olan durumlardan biri ise , borsada yer alan sporcunun , gerçek hayattaki performansını ele alınarak , puan artışı ve düşüşü gerçekleşiyor .

TSX Token Nasıl Alınır

TSX Token Nedir ? TSX Coin Nedir ?

TSX , TradeStars Borsasına ait kendi tokenidir . Toplam TSX token arzı 100.000.000 ‘dur.  TSX  token ile belirlediğiniz sporculara yatırım yaparak , o sporcunun tokenini alabiliyorsunuz . Sporcuya yatırım yapmadan , çıkacağı maçı sergileyeceği performansı öngörmeniz siz değerli yatırımcılar açısından doğru bir yatırım olacaktır .

Token dağıtım şekli ; 

 • 21.000.000 Yatırımcılara tümü kilitlenme ve hakediş dönemlerine tabi olacak.
 • 17.500.000 TSX başlangıçta kuruculara, hisse senedi opsiyonlarına ve danışmanlara tahsis edilecek ve bunların tümü kilitlenme ve hakediş dönemlerine tabi olacak.
 • 9.500.000 TSX Fon, TradeStars ekosisteminin gelişimine ve refahına ve ayrıca TradeStars’ın işleyişini ve büyümesini desteklemek için gelecekteki kaynak yaratma faaliyetlerine katkıda bulunacak stratejik ortakları çekmek ve teşvik etmek için kullanılacak.
 • 52.000.000  çoğunlukla platform kullanıcılarına (likidite sağlayıcıları) dağıtılması amaçlanıyor.
 • Kullanıcılara her hafta 150.000 TSX dağıtılacaktır. Bu, ilk yıldaki arz enflasyon oranının, 48 milyon tokenlik ilk arzdan% 15 daha yüksek olduğu anlamına geliyor. Bu kadar yüksek bir arz enflasyonu, anlaşmanın yönetişim haklarının anlaşmayı alanlara tahsis edilmesini başlatmayı amaçlamaktadır. Haftada 150.000 TSX oranında, kalan 52M TSX’in 100 milyon sınıra ulaşmadan önce dağıtılması yaklaşık 6,6 yıl alacak. Önümüzdeki birkaç yıl içinde TSX’in ihraç programı – 100M sınırına ulaşmadan önce ihraçın durdurulup durdurulmayacağı – TradeStars topluluğunda kapsamlı bir şekilde tartışılacak ve nihai bir karar verilecektir.
 • Binance Referans Kodu % 20 Komisyon İndirimi Kazanın ! Binance 20 İndirim !

tsx token

TSX Token Nasıl Alınır ?

TSX nedir sorusuna cevap verdikten ve projeyi inceledikten sonra , TSX Coin güvenilir mi sorusuna kafanızda cevap verdikten sonra ,  Token almaya karar verdiniz . Almak için yapmanız gereken işlemler sırası ile ;

 • Öncelik ile TSX Token alma Ön Satış sitesine girmelisiniz . BURADAN siteye giriş yapınız !
 • Sağ üstte yer alan REGİSTER yazısına tıklayınız .
 • Daha sonra sizden sadece E-Mail adresinizi girmenizi isteyecektir .
 • Mailinize gelen doğrulama koduna 1 dakika içinde onay vermeniz gerekmektedir.
 • Onay verme işlemini tamamladıktan sonra , sizi test aşamasındaki Trade Stars borsasına yönlendirecektir.
 • Borsaya giriş için şifre oluşturmanız gerekmiyor . Ger giriş için mail ile kod doğrulaması yapmanız gerekmektedir .
 • TradeStars şifrelemeyi 100 den fazla rakam , harf ve özel karakterler ile oluşturmaktadır.
 • Para yatırmak için üyeliğiniz sayfasında , sağ üstte yer alan Profil kısmına tıklayınız .
 • Açılan sekmede , Deposit yazısına tıklayarak , seçeceğiniz cüzdana bağlayınız.

tradestars

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler