Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRevuto Nedir ? Revu Token Nasıl Alınır ? Revu Coin !

Revuto Nedir ? Revu Token Nasıl Alınır ? Revu Coin !

Dünya çapında Kripto Para hacmi 2.5 Trilyonu aşmış durumda . Devasa bir para akışının ve ticaret hacminin bulunduğu Kripto Para işlemlerinin gün geçtikçe daha yüksek seviyelere çıkacağı aşikar . Hatta bazı söylentilere göre , yüksek kazanç ve yüksek kayıp ihtimallerinin de bulunduğu Kripto Para borsasının , zamanı gelince emtia ve hisse senetlerinin hacminin geçeceği belirtiliyor. Kullanıcılar bir Coin yada Token alır iken , bunun daha önce kimse tarafından keşfedilmemiş olması ile çok ilgileniyor. Bu tarz Coin ve Tokenler genellikle başlangıçta , arz ve ön satış sistemi ile fon sağlayarak piyasaya giriş yapıyorlar. Eğer firmalar belirttikleri projelerine uygun giderler ise piyasa girişlerinde yüksek kazanç elde edilebileceğini belirtiyorlar . Fakat bu durum hiç gerçekleşmeyebilir . Ve yatırım yaptığınız proje kapanabilir yada iptal edebilir . 10 adet bonus Revuto kaydı için en alttaki kayıt aşamasına ilerleyiniz. Son zamanlarda adı fazla geçen ve duyulan Revuto Nedir ? Revu Token Nasıl Alınır ? Revu Coin ! Revu Güvenilir mi ? Revu Coin Nasıl Alınır ?

revuto

Revuto Nedir ? Revuto Coin !

Gizli ve aşırı karmaşık iptal prosedürleri yoluyla kullanıcılardan fon çalan ücretsiz deneme tuzağıyla, abonelik ekonomisi her yıl% 100 oranında büyüyor. Revuto’nun amacı, insanların abonelik ücretlerini, zamanlarını ve yöntemlerini kontrol etmelerine izin vererek insanların paradan tasarruf etmesini sağlamaktır. Revuto’nun ekosistemi, Cardano’nun ( ADA ) yerel jetonunu ve DeFi’yi abonelik ücretlerini ödemek için kullanmayı ve böylece kripto piyasası koşullarından bağımsız olarak insanların paradan tasarruf etmesini amaçlıyor. Ayrıca Revuto sisteminin kendine ait bir Tokeni bulunmaktadır . Buda Revu Token , Revu Coin ‘dir ! Projenin Ceosu konumunda ise teknoloji girişimcisi olan Josipa Majic yer almaktadır.

revu coin

Revu Token Nedir ? Revu Coin Nedir  ?

REVU Tokeni , Revuto’nun yerel hizmet Tokenidir. Cardano blok zincirine bağlıdır. Amacı iki yönlüdür . Bunlardan birincisi ; Hizmet etmektir . Revuto ekosisteminin yönetim simgesi olarak Revuto’yu abonelik mikro kredisi için teminat olarak gösterebilirsiniz . Ayrıca Revuto , merkezi olmayan mikro finans ve borçlanma platformuna sahiptir. İkincisi ise , kullanıcılar için, REVU jetonlarını tutma motivasyonu nihayetinde paradan tasarruf etmektir. Revuto’nun şifrelenmiş cüzdanı, REVU jetonları ve EURR sabit paralar dahil olmak üzere Cardano tabanlı yerel jetonları varsayılan olarak destekleyen basit ve güvenli bir cüzdandır. Revuto’nun şifrelenmiş cüzdanı, diğer Revuto cüzdan adreslerinden ön onaylı ödemelere izin vermek için oluşturuldu ve hizmetlerin doğrudan yetkilendirilmesini destekliyor. Ayrıca Revu Token – Revu Coin yakında yakında ön satışa sunulacağı ve ticari hacim kazandırılacağı belirtiliyor.

revu coin nasıl alınır

Revu Token Nasıl Alınır ? Revu Coin Nasıl Alınır ?

Revu nedir sorusuna yanıt verdikten ve projeyi inceledikten sonra , Revu Coin güvenilir mi sorusuna kafanızda yanıt verdikten sonrasında , Revu Token almaya karar verdiniz . Almak için yapmanız gereken işlemler sırası ile ;

  • Öncelik ile Revuto Token ticareti için Gateio kayıt işlemini BURADAN başlatın ! ( Her kayıt esnasında 5 Revuto Kazanacaksınız ! )
  • Açılan sayfada yer alan İsim , Soyisim ve Mail adresi kısmını doldurduktan sonra , kaydı yapınız .
  • Ardından mail adresinize gelen doğrulamaya tıklayarak , şifrenizi oluşturunuz .
  • Genel Token satışı 18 Mayıs ‘ta başlayacaktır. Önceden kayıt olarak , sınırlı sayıda bulunan token arzından faydalanabilirsiniz .
  • 18 Mayıs’ta sonra Güncellenecektir … 
  • Satışlar Tamamlanmıştır . 
  • Revuto dünyanın en büyük borsalarından biri olan Gateio Borsasında Listeleniyor . Buradan Kayıt olarak sürpriz hediyeler kazanın !

binance reklam

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

1 Yorum

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler