Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCro Coin Nedir ? Cro Coin Nasıl Alınır ? Crypto.com Kayıt...

Cro Coin Nedir ? Cro Coin Nasıl Alınır ? Crypto.com Kayıt Olma !

Crypto.com borsasına ait olan coin , CRO coin ön adı ile 2018 yılında satışa sunuldu . Kripto para borsalarında , artık borsaların kendi koinlerini görmek ve yatırım yapmak daha mantıklı geliyor. Çünkü Kripto Borsa uygulamasının sahipleri kendi kripto paralarını daha ön plana çıkarmak adına , yakım işlemi , sponsorlu dağıtım , ödül gibi aktivitelerde kullanarak , piyasasında yer alan kendi koinlerini daha iyi yerlere getirebiliyor. Peki tam olarak , Cro Coin Nedir ? Cro Coin Nasıl Alınır ? Crypto.com Coin Nedir ? Crypto.com Kayıt Olma ! 

crypto.com coin nedir

Cro Coin Nedir ? Crypto.com Coin Nedir ?

Crypto.com Coin  nedir ? ön adı ile CRO Coin , CRO, Kasım-Aralık 2018’de  Crypto.com şirketi tarafından geliştirilen , ticaret ve finansal hizmetler sunabilmek adına herhangi bir merkeze bağlı olmayan , açık kaynaklı yerel kripto para birimidir.

Crypto.com Coin , finansör işleme sahip kişilerin sahip oldukları para , kripto paralar sırasındaki  kontrollerini denetleme, Crypto.com üyesi kişinin verilerini ve kimlik verilerini korumanın bir yolu olarak, Crypto.com tarafından üretildi. CRO Coin , 2018 yılında ICO lar ile satışa sunduğu yerli parası gün geçtikçe daha iyi yerlere geliyor ve gelecektir. Bu tarz büyük borsalar kendi paralarına çok önem verdiğini belirtmekte fayda var . Cro coin , Crypto.com Coin nasıl alınır ?

Cro Coin Nasıl Alınır ? Crypto.com Coin Nasıl Alınır ?

cro coin nasıl alınır

CRO Coin – Crypto.com Coin satın alma işlemi gerçekleştirmeye karar verdiniz . Yapmanız gereken işlemler sırası ;

Crypto.com Kayıt Olma ! CRO Coin Nasıl Alınır ?

Satın alma işlemleri kimlik doğrulama işlemleri tamamlandıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz . Bunun için Crypto.com Kayıt Olma İşlemini tamamlamanız gerekmektedir.

  • Düşük komisyon ücretleri , yüzden fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında 22. sırada yer alan ve gün geçtikçe daha iyi yerlere ulaşan ve güven sağlayan Kripto Para Borsasına , komisyonsuz ve bonus kazanmak için , BURADAN KAYIT OLUNUZ ! 
  • Kayıt olma işleminin ilk sırasında Mail ile doğrulama gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  • Mail tanımalama işlemini tamamladıktan sonra , sizden Numara Doğrulama isteyecektir . Tüm bu bilgileri doğru ve titizlik ile kontrol ederek tamamlayınız .
  • Daha sonra , kripto para alım satım işlemi gerçekleştirebilmeniz adına , sizden legal ve resmi bilgilerinizi isteyecektir. Burada Selfie , Legal İsim Soyisim ve Kimlik Bilgilerinizi yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra , doğrulama 3-5 saat arası ile 1-3 gün arası sürmektedir.
  • Daha sonra bankanızı tanımlayıp Crypto Coin alabilir ve ticaret işlemleri gerçekleştirebilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler