Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBeldex Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

Beldex Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

Yakın zamanda Startup üzerinde satışa sunulacak olan altcoin kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda . Peki tam olarak , Beldex Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

BDX Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .

Beldex (BDX) Coin Nedir ?

Beldex, BChat, BelNet, Beldex tarayıcısı, Beldex gizlilik protokolü ve Beldex köprüsünü içeren gizlilik öncelikli merkezi olmayan uygulamalardan oluşan lider bir gizlilik tabanlı ekosistemdir. Beldex projesi, çevrimiçi gizliliğinizi artırmayı taahhüt eder BDX, bir gizlilik parası ve gizliliği koruyan DApp’lerde bir yardımcı programdır. Gizlilik sevenler için Beldex, özel mesajlaşmadan özel işlemlere kadar her şey için tek durak noktasıdır.

Beldex (BDX)
Veriler
Dolaşan Arz
2.973.120.858 BDX (Doğrulanmadı)
Toplam Arz
9.903.120.858 BDX
Maksimum Arz 
Bilinmiyor
Çıkış Tarihi
2019
ATH / ATL
$0.1716 / $0.0146

Beldex (BDX) Coin Nasıl Alınır ?

Beldex platformuna ait BDX Coin Gateio borsasında Startup alanında kullanıcılara sunulacaktır . Ön satış 2022-08-16 23:00:00 UTC tarihinde başlayacaktır . Startup ‘a katılmak için Buradan kaydınızı başlatabilirsiniz . 

Beldex Coin Yorum Gelceği !

Piyasaya 2019 yılında çıkış yapan altcoin projesi , yine aynı yıl $0.1716 ATH seviyesine ulaştı . 3 yıllık dönemde bir daha ATH seviyesine ulaşamamıştır . En düşük seviyesi $0.0146 olan proje makale tarihiyle 3x seviyesinde işlem görmektedir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler