Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBovineVerse (BVT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

BovineVerse (BVT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Oyna kazan platformu ön satışa çıkıyor ! Merak edilen ön satış tarihi bildirildi . Peki tam olarak , BovineVerse (BVT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

BVT Coin Ön Satışa Çıkıyor! Şimdi Kaydol ! (Bonus Kazan)

BVT Coin Nedir ?

BVT, BovineVerse tarafından yayınlanan, oyun ve airdrop etkinlikleriyle elde edilebilen kripto para birimidir. Oyuncular, oyun öğeleri satın almak, üremek, seviye atlamak vb. için BVT’yi kullanabilir. Ne kadar çok BVT’ye sahip olursanız, BovineVerse’de DAO yönetiminde o kadar çok oy alırsınız.

  • Token Symbol: BVT
  • Total Supply: 1,000,000,000

BVT Coin Nasıl Alınır ?

BVT Gateio borsasında ön satışa sunulacaktır . Ön satışa katılmak için aşağıdaki adımları takip ediniz ;

  • BVT Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini başlatın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Üyeliğinizi tamamladıktan sonra yatırım işlemlerinize başlayabilirsiniz .

BovineVerse Nedir ?

BovineVerse, Web 3.0 altında yeni bir Fi+ metaverse platformudur. BovineVerse’deki çoklu paralel dünyalar arasında, zincir üzerinde 3 yaratıcı ve ilginç oyunu art arda yayınlayacağız ve DAO yönetimini sanal sosyal ağlara uygulayacağız, oyunlar arasında geçiş yapacağız ve yüksek esneklik sunacağız. Oyuncular, sosyalleşmek, maceraya atılmak ve yaratmak için sığır karakterlerine sahip olabilir, birlikte çeşitli ve renkli bir dünya kurabilirler. Üstelik burada loncalarını kurmaya teşvik ediliyorlar. Kazanmak için Oyna! (Whitepaper’dan alınmıştır)

Singularity Studio tarafından yayınlanan BovineVerse, Web 3.0 çağında yeni bir Fi+ metaverse platformudur.  BovineVerse’de paralel dünyalar, zincir üzerinde art arda 3 yaratıcı ve ilginç oyun yayınlanmaktadır .

DAO yönetimini sanal sosyal ağlara uygulayan proje , oyunlar arasında geçiş yaparak yüksek esneklik sunmaktadır .  Aynı zamanda oyuncular, sosyalleşmek, maceraya atılmak ve yaratmak, birlikte çeşitli ve renkli bir dünya inşa etmek için büyükbaş hayvanlarına sahip olabilirler. Üstelik burada loncalarını kurmaya teşvik ediliyorlar.

BovineVerse (BVT) Coin Yorum , Geleceği !

Bovineverse Coin daha önce hiçbir borsada listelenmemiştir . İlk listelenmesi Gateio borsasında olacaktır . Startup alanında ön satış 2022-08-22 10:00:00UTC tarihinde başlatılacak . Bu yüzden listelemeden önce fiyat performansı hakkında yorum yapmak doğru değildir . 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler