Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberYükselişe Geçen Gari Network ( GARI Coin) Nedir?

Yükselişe Geçen Gari Network ( GARI Coin) Nedir?

OKX Borsasında listeli olan GARI'nin yükselmesi ile gözler projeye çevrilmişken, detaylara bu yazımızda yer verdik

Chingari, Hindistanlı kullanıcılara hitap eden bir sosyal medya uygulamasıdır ve platformda içerik yayınlayan kullanıcıları yerel sosyal token GARI ile ödüllendirerek desteklemeyi hedeflemektedir. Peki tam olarak Yükselişe Geçen Gari Network ( GARI Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

GARI alım-satım işlemleri için hemen buradan OKX borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

Gari Network ( GARI Coin) Nedir?

Hindistan’ın En Popüler Kısa Video Uygulaması lan Chingari’deki kısa biçimli video yaratıcılarının, GARI coin aracılığıyla blok zincirindeki içeriklerinden para kazanmasına olanak tanımaktadır.

Chingari, milyonlarca Günlük Kullanıcı ile Hindistan’ın en hızlı büyüyen kısa biçimli video uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların kısa biçimli videolar oluşturmasına ve dünyayla paylaşmasına olanak tanır. Chingari’de her video oluşturduğunuzda, Gari tokenları ile ödüllendirilirsiniz.

GARI’yi Chingari yaratıcıları topluluğu için bir DAO aracılığıyla gelecekteki platform geliştirmeleri üzerinde yönetişim yetkisi verecek ve döngüsel bir ekonomi yaratacak bir sosyal token olarak sunmaktadırlar. Katkıda bulunanlara yarattıkları platform değeri için dağıtılan GARI ise ağın değerinden yararlanıyor.

Solana tabanlı GARI tokeni hem uygulama içi para birimi olarak hem de Chingari’nin “izle kazan”, “etkileşim kur kazan” ve “oyna kazan” özelliklerinde kullanılabilir.

Aynı zamanda platformun yönetişim tokeni olan GARI’ye sahip olanlar Chingari’nin geleceğiyle ilgili kararlar üzerine oy verebilir.

Chingari, GARI tokenini çıkarmadan önce içeriklerden gelir elde etmeye yönelik özellikler ve 33 milyondan fazla kullanıcısına dağıttığı ödüller için merkezi bir token kullanıyordu. Solana ağıyla entegrasyon sayesinde uygulama artık değiştirilemez tokenler, token staking ve DAO yönetişimi dahil olmak üzere çeşitli akıllı sözleşme destekli özellikleri desteklemektedir. Chingari’nin yatırımcıları ve iş ortakları arasında Galaxy Digital, CoinFund, BlackPine ve AngelList yer alıyor.

Daha fazla altcoin haberleri için tıklayınız

Gari network kurucusu kim, kime ait?

Gari network kurucusu Zirve Ghosh’dir.

GARI coin toplam arzı kaç?

GARI coin toplam arz: 997,400,773 GARI’dir.

GARI Coin fiyatı en yüksek kaç tl’yi gördü?

Gari network şuana dek en yüksek ₺27.43 görmüştür.

GARI Coin fiyatı en düşük kaç tl’yi gördü?

Gari network şuana dek en yüksek ₺0.613 görmüştür.

Bugün için Gari Network fiyatı, 24 saatlik 254.417,73 devirle 0,030 şeklindedir. Gari Network fiyatı, son 24 saatte yukarı %20,78.  Gari Piyasa Değeri sıralaması, $7.851.556,00 piyasa değeri ile 266 sırada. Dolaşımdaki arzı 53.200.000 GARI ve toplam arzı 1.000.000.000 GARI şeklindedir.

Zaman dilimi

Tutarı değiştir

Değişim

Bugün $ 0,0058 %23,90
7 gün $ -0,0064 -%17,92
30 gün $ -0,0078 -%20,98
3 ay $ -0,010 -%27,00

 

GARİ Network nereden, nasıl alınır?

Kayıt işlemlerine makale girişinde bulunan link üzerinden başlayabilirsiniz. İlk olarak KYC doğrulamasını tamamlayınız. Hesabınıza biraz USDT transfer edin. Aratma kısmında Gari Coini bulduktan sonra alım-satıma başlayabilirsiniz.

Bu altcoin haberlerini okudunuz mu:

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler