Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilYoutube Abone ol animasyonu nasıl yapılır ?

Youtube Abone ol animasyonu nasıl yapılır ?

Evet bildiğiniz üzere artık , insanlar akın akın internetteki yerlerini almaya başladı. Kimi Web site ile uğraşır iken kimi Youtube üzerinden gelir sağlamaya çalışıyor. Bu yazımızıda Youtube Abone ol animasyonu 5 dakika da nasıl hazırlanır onu göstereceğim. Bildiğiniz üzere Youtube ‘da kanalı olan insanlar daha iyi bilir , iyi bir Youtube videosu hazırlar iken , öncelik ile kanalınızı tanıtan bir intro ve , insanların sadece videonuzu izleyip geçmemesi için , Youtube abone ol animasyonu videosuna sahip olmanız gerekmektedir. Bu animasyon izleyicilerin aklında kalarak , kanalınızı büyütmek için , küçük ama çok önemli bir etkendir .

abone ol animasyonu youtube

Youtube Abone ol animasyonu nasıl yapılır ?

Öncelik ile windows yada mac kullanıcısı olmanız çok fark etmemek ile beraber , Adobe After Effect programına sahip olmanız gerekmektedir. Youtube abone ol animasyonu hazırlamak için bu program birinci adım konumundadır. Adobe After Effect sahibi olmak için Buraya tıklayınız !

Bu program neredeyse en iyi video düzenleme programlarından biridir. Merak etmeyin sizi çok yormuycam . Abone ol animasyonu yapmak için sıfırdan başlamanıza gerek yok . Ben sizlere hazır taban dosyasını paylaşacağım ve üzerinde az bir oynama yapacaksınız. Adobe After Effect ‘e sahip olduktan sonra ki adımlar şu şekilde .

Önerilen Makale : KRİPTO PARA NASIL ALINIR ?

Abone ol animasyonu ikinci adım

Program kurulum işlemlerimizi tamamladıktan sonra , taban dosyasını indirmeniz gerekmekte. Taban dosyasını için İndirme Linki !
Taban dosyasını indirdikten sonra , Adobe After Effect programını çalıştırınız . Daha sonra indirdiğiniz dosyayı winrar arşivinden çıkarın.

abone ol animasyonu

Çıkartığınız abone ol animasyonu dosyası bir köşede beklesin. Daha sonra , After Effect programından Open Project diyerek , yeni projemizi oluşturuyoruz. Burada program bizden template , taban dosyasını isteyecektir. Dosyanın konumunu bularak , proje dosyası yazılı dosyayı seçiyoruz.Daha sonra böyle bir ekran ile karşılacaksınız !

abone ol fligranı

Daha sonra biraz karışık gelebilir , ama youtube abone ol animasyonu yapmak için bir 5 dakikalık gayret yeteceğini belirtmeliyim.

after efekt abone ol animasyonu

1 kısımda Your Logo yazan yere tıklıyoruz. Daha sonrasında ise 2 numaralı göz simgesine tıklıyoruz. 3 boş alana ise Logonuzu atıyorsunuz. Eğer bir logonuz yok ise , Resimlerinizi saydam ve logo haline getirin ! yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Ama burada belirtmem gereken bir şey , ilk kısıma attığınız logoyu aşağıya indiriyorsunuz. Tekrar masa üstündeki logonuzu atmayın buna gerek yok ve hata verebilir. Daha sonra Your logo yazısının yanında Main File dosyası var ona tıklıyoruz.Sol kısımda (3. kısım ) logonuza tıklayarak , logonuzun boyutunu ayarlayabilirsiniz. Orada farklı isimler yazmakta o isimleri düzeltip kendi Youtube kanalınızın adını ve sloganını yazmanız gerekmekte. Zaten bu dosyalar metin dosyası olarak gözüküyor. Bunların düzenleme işlemini 3. kısım olan yerden yapıyorsunuz.

Youtube abone ol animasyonu Render kısmı

Sıra Geldi Render almaya abone ol animasyonu render kısmında hata olanlar olacak , bunun sebebi başka şeyleri kurcalamaları yada ayarları değiştirmelerinden kaynaklanıyordur. Render kısmında hata alırsanız yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. Ve ben gereken tüm ayarları yaptım ,lütfen ayarları değiştirmeyin.

1- Üst taraftaki Compositon kısımına tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra bu kısımda ki Add to Render Queu yazısına tıklıyoruz.
3- Son kısımda ise en sağ tarafta render yazısı göreceksiniz , ona tıklamanız yeterli.

Önerilen Makale : Binance Referans Kodu % 20 Komisyon İndirimi Kazanın ! Binance 20 İndirim !

Emeklerimiz için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz . Kıyaslıyoruz.com Youtube

Yeni Youtube Abone Ol animasyonu hayırlı olsun 🙂 Sorunlar ile karşılarsınız yada Adobe After Effect ‘e 150 lira  kadar para vermek istemiyorum diyen kullanıcılar bizim ile irtibata geçebilirler .

 

 

spot_img
Diğer Yazılar

2 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler