Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaOyunGTA 5 mobile Android sürümünü denedik !

GTA 5 mobile Android sürümünü denedik !

Evet bu aralar evde hangi oyunu oynasam diye düşünür iken , mobil oyunlara olan ilgide baya artmış durumda.Mobil oyunlar arasında görmek istediğimiz GTA 5 mobil oyununu ne yazık ki Rockstar Games tarafından değil de , bir genç arkadaşımız tarafından yayınlandığını gördük. Oyunun hiçbir şekilde yapımcısı ile alakası olmadığını belirtmeliyim.Bu konuda şirket arkadaşa dava açar mı , bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

gta5 apk gta 5 mobil

Gta 5 mobil indir linkleri yazımızda! Oyunun içeriğine baktığımız zaman , gerçekten ilk başta harika grafikler bizleri karşılıyor. GTA 5 mobile introsu ile açılan oyun , daha sonra oyuna başladığımız da bizi yerin dibine sokuyor. Burada espri falan yada kinaye yapmıyorum.Oyunu oynar iken gerçekten yerin dibine giriyorsunuz. Oyunda başlangıçta 3 mod aktif hale getirmiş bu arkadaş. Gta 5 mobil indir linkleri yazının alt kısmındadır.

GTA 5  Mobile Modlar

1-Stunt Car
2-Garage Mode
3-Normal Mode

Tabi size söylemeliyim , normal modun dışındaki modlar oynanmıyor. Gerçi normal modda da  oynamak pek mümkan değil ama 🙂 Eğer daha çok hayatta kalma oyunlarından hoşlanıyorsanız 2020 En iyi hayatta kalma oyunları ( Mobile ) yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.Sözü çok uzatmadan sizi GTA 5 mobil oyunu ile bırakıyorum.

İndirme Linki : Link 1

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler