Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberStonkLeague (Aegis) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

StonkLeague (Aegis) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Yeni bir ön satış kullanıcılara duyuruldu . Kullanıcıları heyecanlandıran ön satış 6 Temmuz’da gerçekleşecek . Peki Aegis Coin Nedir ? Yorum , Geleceği ! Ön satış bilgileri . 

Aegis Coin Nedir ?

Aegis Coin , Stonkleague platformunun oyna kazan simgesi ve kripto varlığıdır . Oyun içi eşya alım-satım , takas yada borsalarda kullanılabilecektir . Aegis Coin ilk olarak Huobi borsasında ön satışa çıkıyor .

 • ICO Tarihi: 2022-06-30
 • Toplam Arz : 1.100.000.000
 • Dolaşan Tedarik : 11.000.000 (4 Temmuz 2022)
 • Piyasa değeri : 0  USDT
 • Dolaşan Mkt Cap : 0  USDT
 • Erken Yatırımcılar için Fiyat  : $0.03

StonkLeague Nedir ?

StonkLeague, iki büyük büyüme pazarının (oyun ve kripto yatırımı) üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların dijital para birimleri ve varlıklar kazanmak için kripto ticaret oyunları oynayabilecekleri bir platform sunar. İş fırsatı, dijital yatırım piyasasının karmaşık ve oldukça değişken doğasından kaynaklanmaktadır. Oyun faaliyetleri genellikle kitlesel pazarlar için “güvenli” iken, dijital yatırım ortalama eğitimsiz yatırımcı için oldukça riskli olabilir.

StonkLeague, Oyunlaştırılmış bir Kripto İndeksi ve DAO (Yönetim) İndeksi Protokolüdür.

StonkLeague, perakende tüccarların BTC ödülleri ve Aegis Coinleri kazanmaları için sabahın en iyisi fantezi kripto ticareti oyunları sağlayarak bu riski azaltır. Yatırımcılar, eğlenceli ve güvenli bir şekilde becerilerini geliştirebilir, itibarlarını artırabilir ve değerli dijital varlıklar kazanabilir. Ek olarak, kripto etkileyicileri, meşruiyetlerini oluşturmak ve takipçilerinden para kazanmak için kendi NFT liglerini oluşturmak için StonkLeague’i kullanabilir. Kullanıcı etkinliği, StonkLeague’in endeks ticaret stratejileri oluşturmak için kullanacağı benzersiz duygu analizi verileri (diğer adıyla kalabalık bilgeliği) oluşturur. StonkLeague, oyunculara ticaret yapmak ve kazanmak için yeni bir yol sunarken, perakende yatırımcılara kripto pazarlarına düşük riskli erişim sağlar.

StonkLeague (Aegis) Coin Ön Satış ?

 • Huobi Kayıt işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama , adres doğrulama ve sizden istenilen bilgileri tamamladıktan sonra , hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

StonkLeague (Aegis) Coin Yorum , Geleceği !

Aegis coin ön satış aşamasındadır . Herhangi bir listeleme daha gerçekleşmemiştir . Bu yüzden veriler , piyasa değeri oluşmamaktadır . İlk önce huobi borsasında ön satışa sunulacaktır . Daha sonra listeleme gerçekleştirilecektir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler