Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilWish güvenli mi ? Wish nedir ? Wish nasıl kullanılır ?

Wish güvenli mi ? Wish nedir ? Wish nasıl kullanılır ?

Wish nedir ?

Wish nedir ,Wish güvenli mi ? Wish nasıl kullanılır, sorularının cevabı bu makalemizde ! Öncelik ile Wish 2010 yılında  Piotr Szulczewski , James Prendergast ve Danny Zhang  tarafından kuruldu . Merkezi San Fransizco ‘da bulunan firmayı ,  ContextLogic Inc. yönetmektedir. Wish kuruluş amacı olan e-ticaret sistemi ve kıyaslama sistemi ile çalışmaktadır. Sizlere belirtmeliyim ki Wish şirketinin herhangi bir ürün  üretimi söz konusu değildir. Wish burada aracı uygulaması görmektedir. Satıcı uygulamaya kayıt olur ürünlerini satışa çıkartır. Alıcı ise ürüne ulaşır. Peki ya sorunlar ! Wish alışveriş uygulaması , sorunları çözme konusunda fena olmadığını belirtmem gerekir. Alıcı ile satıcı arasındaki sorunlar , satıcı tarafından çözülemiyorsa , Wish alışveriş uygulaması devreye giriyor.Ve sorunu çözme konusunda net bir şekilde yardımcı oluyorlar.

2018 yılında dünyanın en çok indirilen alışveriş uygulaması konumunu almıştır. Amazon kadar olmasada , belki bir gün Amazon alışveriş sistemini geçebilirler. Tabi inovasyona önem verirlerse.Dünya ‘nın dört bir tarafından satıcılara ve alıcılara ulaşmak ister iseniz ,Wish alışveriş uygulaması size uygundur . Çünkü ülkemizde bulunan alışveriş siteleri , hala yabancı şirketlerin ürünleri ile satışa geçmemektedir. Örneğin , arabanıza bir parça alacaksınız , yada aksesuar Türk ticaret siteleri bu kadar geniş yelpazeye hakim değildir. Wish uygulamasının bu konuda başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Öneri Yazı : Postegro nedir , nasıl çalışır ! Postegro indirme !

Wish güvenli mi ?

Günümüzde Avm’ler yavaş yavaş yerini e-ticaret sitelerine bırakmaya başladı. İnsanlar hem vakitten hemde paradan kazanmak için , e-ticaret uygulamalarını daha çok tercih ediyorlar. Peki Wish bu konuda ne sağlıyor . Wish slogan olarak ,AVM’yi boşverin! Seçili ürünleri Wish’ten alıp hem zamandan hem paradan kazanın. Sloganı ile hareket eden firma , milyonlarca ürün gamına ve üreticiye hizmet sağlıyor. Google Play Store ‘da 100 milyondan fazla indirmeye sahip alışveriş uygulaması , güven konusunda da kullanıcıları üzmüyor. Wish  güvenli mi , sorusuna 100 milyondan fazla indirme ile cevap verebiliriz. Merak etmeyin , bu tarz uygulamalarda kimsenin parası , kimsede kalmaz politikası önceliktir.

Wish nasıl kullanılır ? Wish alışveriş uygulamasını indirmek için , uygulamayı Play Store yada App Store mağazalarınızda aratabilir. Ve uygulamaya erişebilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra , bilgilerinizi doğru girmeye özen gösteriniz. Daha sonra herhangi bir problem ile karşılaşabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler 🙂

 

spot_img
Diğer Yazılar

3 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler