Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberWingRiders (WRT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

WingRiders (WRT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

2022-07-13 08:00:00 tarihinde yeni bir ön satış başlıyor . Vacuumlabs tarafından desteklenmekte olan WRT Coin kullanıcılar için merak konusu . Peki tam olarak , WingRiders (WRT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Şimdi WingRiders Alım-Satımına Başlayın ! 

WingRiders (WRT) Coin Nedir ?

WingRiders, ana zincirde canlı Cardano eUTxO modelinin üstünde bir Otomatik piyasa yapıcı (AMM) merkezi olmayan borsadır (DEX). Projenin kod tabanı, başlangıcından itibaren Cardano alanında en çok saygı duyulan geliştiricilerden biri olan VacuumLabs tarafından desteklenmektedir. 

Wing Riders: Cardano’da sadece Stablecoin’li DeFi Eco USDC ve Cardano’da USDT’nin yaklaşık %100’ü Wing Riders’ın akıllı sözleşmelerinde. Net miktar, her hafta %60 oranında hızla büyüyor. Wing Riders, 15 milyar doların üzerinde bir ekonomi olan Cardano’da eksiksiz DeFi Merkezi olmak için bu fırsatı kullanıyor.

  • WingRiders kaynak kodu, Adalite, Yoroi cüzdan, donanım cüzdanları Trezor ve Ledger gibi projelerin arkasında duran lider bir Fintech geliştirme evi olan Vacuumlabs tarafından desteklenmektedir. 

WRT Coin Nasıl Alınır ?

  • WRTCoin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

WingRiders (WRT) Coin Yorum , Geleceği !

Wingriders Coin henüz satışa sunulmamıştır . Bu nedenden dolayı piyasa fiyatı oluşmamıştır . Listeleme sonrasında , yorum ve geleceği hakkında veriler paylaşılacaktır .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler