Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSeele Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Seele Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan Gateio borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu . Kamu zincirine dayanan kendi kendini yöneten bir ekoloji ile tanışın . Seele Coin Nedir ? Yorum , Geleceği bu yazımızda !

Seele Coin Nedir ?

SEELE, SeeleN DAO ekolojisi için işlevsel bir geçiştir. POS modunda SEELE, katkıda bulunan doğrulayıcılara ödül olarak sunulur ve halka açık zincirin çalışması için gereken Gazı sağlar. Ayrıca Seele coin platformun ana kripto varlığı ve temel simgesidir .

SeeleN DAO, eko-topluluk tarafından ortaklaşa oluşturulan ve inşa edilen SeeleN kamu zincirine dayanan kendi kendini yöneten bir ekolojidir ve tüm ekolojinin gelişimi, inşası ve yönetimi eko-katılımcılar tarafından yönetilir. 

Seele
Veriler
Dolaşan Arz
699.592.066 SEELE
Toplam Arz
30.000.000.000 SEELE
Maksimum Arz 
Çıkış Tarihi
2018
ATH / ATL
$0.4699 / $0.001688

Seele Coin Nasıl Alınır ?

Tüm yeni çıkan coinleri ilk olarak almak için aşağıdaki rehber üzerinden kaydolabilir ve bonus kazanabilirsiniz .

  • Seele Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Seele Coin Yorum , Geleceği !

2018 yıında ortaya atılan proje 4 yıllık serüveninde ciddi bir düşüş yaşamıştır . Bildiğiniz üzere 2018 yılı kripto para piyasaları için ayının hakim olduğu bir dönemdi .

Seele’nin 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminleri itibarıyla farklı görüşler var. TradingBeast, 0.019692$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar ~0.022$ ile yankılanıyor. Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Seele’nin gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar ve Aralık ayında 0,009 ABD dolarının altındaki rakamlara atıfta bulunuyorlar.

Burada yer alan yorum ve tahminler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır , herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler