Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDCRN Coin Nedir ? Decred Next Yorum , Geleceği !

DCRN Coin Nedir ? Decred Next Yorum , Geleceği !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Gateio borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu . Startup şeklinde gerçekleşecek olan ön satış yakın zamanda başlayacak . Peki , DCRN Coin Nedir ? Decred Next Yorum , Geleceği !

Şimdi DCRN Coin Ön Satışına Katılın !

DCRN Coin Nedir ?

DCRN Coin , Decred Next blok zincirinde yer alan ana kripto varlık ve ağın simgesidir .

  • DCRN’nin kurucu ekibi, eskiden Google ve Meta’da çalışan yazılım mühendisleri ve ürün yöneticileri de dahil olmak üzere Decred ve diğer merkezi olmayan geliştirme projelerinin kilit üyelerinden oluşur.

Token adı: Decred-Next
Token sembolü: DCRN
Maksimum Arz: 21.000.000 DCRN
Token Türü: Mainnet
Token Sözleşmesi: Yok

Decred Next Nedir ?

Decred-Next, topluluk fikir birliğindeki bir anlaşmazlık nedeniyle Decred’in V1.7’ye yükseltilmesinden sonra bir hard fork tarafından oluşturulan yeni bir genel zincirdir. Decred-Next, orijinal Decred’in %60 POW, %30 POS ve %10 hazinesinden oluşan karma fikir birliği mekanizmasını korur. Yüksek güvenlik, güçlü uyarlanabilirlik ve sürdürülebilir gelişme gibi mükemmel özelliklere sahiptir. Ek olarak, gelecekte EVM, parçalama, OmniLayer ve diğer özellikleri uygulamayı planlıyoruz. Mevcut Decred ile karşılaştırıldığında, Decred-Next daha verimli, sağlam, dinamik ve rekabetçi olacaktır.

Decred Next (DCRN) Coin Nasıl Alınır ?

  • DCRN Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Decred Next (DCRN) Coin Yorum , Geleceği !

DCRN Coin ön satışını tamamladıktan sonra borsalarda listelemesini gerçekleştirecektir . İlk listeleme Gateio borsasında olacaktır . Gateio Startup şeklinde ön satış desteği sunmaktadır . Ön satış sonrası yine aynı borsada alım ve satıma açılacaktır . 2022-07-18 02:00:00 ‘de ön satış kapanacaktır . Satış kapandıktan sonra USDT paritesinde listelenecektir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler