Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilWhatsapp Aero nedir ? Whatsapp Aero nasıl indirilir ?

Whatsapp Aero nedir ? Whatsapp Aero nasıl indirilir ?

Whatsapp Aero , detaylandırılmış özelliklere ve sade teması ile kullanıcılara yüksek ve güvenli şifreleme oluşturduğunu iddia eden bir sohbet ve paylaşım programıdır. Whatsapp programının altyapısını kullanarak daha fazla özellik sunan Aero uygulaması , Whatsapp uygulamasının yapamadıklarını yapma imkanı sunuyor .  Peki tam olarak Whatsapp Aero nedir ? Whatsapp Aero nasıl indirilir ?

Binance Kayıt Olma ! Binance Nedir ? Kripto Para Dünyasına Giriş ! 

Whatsapp Aero nedir ?

Aero uygulaması yabancılar tarafından değil , 1999 doğumlu bir Türk tarafından geliştirilmiştir. Uygulamanın 4 dil desteği bulunmaktadır. Bunlar sırası ile Türkçe , İspanyolca , İngilizce ve Portekizce ‘dir. Whatsapp uygulaması için geliştirilmiş birçok 3. parti uygulamalar bulunmaktadır.  Bu uygulamaların çoğu Whatsapp ‘ı daha kullanışlı hale getirmek yada çoklu Whatsapp hesabı kurmak için geliştirilmiş olsa da Whatsapp Aero bunlardan daha fazla ve benzersiz özelliklere sahiptir. Peki Whatsapp Aero özellikleri nelerdir ?

Önerilen Makale : 3 Whatsapp hesabı kurma !

Whatsapp Aero nasıl indirilir ?

Whatsapp Aero özellikleri nelerdir ?

 • Profilinize kimler ne zaman baktı . ( Durum değil ,direk profilinize bakanları görebilme )
 • Karşı taraftan gelen fakat silinen mesajları görüntüleyebilme . ( Herkesten sil seçeneğinde aktif )
 • Karşı taraf sildiği mesaj hakkında hiçbir geri bildirim almadan görüntüleyebilme.
 • Standart Whatsapp yazısını değiştirebilme , çoklu font seçenekleri.
 • Kaldırılan hikayeleri görüntüleyebilme.
 • Karşı tarafın ne zaman çevrim içi olduğunu görüntüleyebilme. ( Gizli olsa bile )
 • Durum ve profil fotosunun ne zaman değiştiğini görüntüleyebilme.
 • Okundu ibaresini ve mavi tık bildirimlerini kaldırma.
 • Yazıyor ,çevrim içi , okundu gibi durumları gizleyebilme . ( Whatsapp ‘da bu seçeneği aktif ettiğiniz zaman sizinki ile karşı tarafında seçenekleri devre dışı kalıyor . Bu mod sayesinde sizin seçenekleriniz gizli iken bile karşı tarafın yazıyor , çevrim içi ve okundu gibi durumlarını görüntüleyebilirsiniz.
 • En önemlilerden biri , yüksek dosya boyutuna sahip video , resim , müzik ve diğer dosyaları karşı tarafa gönderebilirsiniz.
 • Resim için en fazla 50 megabayt , video için ise 700 megabayta kadar dosya gönderebilme.
 • Binlerce tema ve özelleştirme modları
 • Uygulama girişine ve mesajlara şifre yada parmak izi ekleme.

whatsap aero kullanımı

Whatsapp Aero özellikleri nelerdir sorusuna cevap verdikten sonra , kullanıcıların en çok merak ettiği noktalardan biri ise , Whatsapp Aero nasıl indirilir ?

Önerilen Makale : Whatsapp Yedekleme nasıl yapılır ?

Whatsapp Aero nasıl indirilir ?

Öncelik ile bilmeniz gereken önemli noktalardan biri uygulamanın İos için mevcut indirmesi bulunmamaktadır. Sadece Android cihazlar ile çalışmaktadır. Whatsapp Aero uygulamasını isterseniz , Whatsapp uygulaması ile birleştirerek kullanabilirsiniz. İsterseniz de sadece Whatsapp Aero kullanımı ile sohbet edebilirsiniz. Peki Whatsapp Aero nasıl indirilir sorusuna doğru ve güvenilir bir kaynak bulunmamaktadır. GooglePlay Store üzerinden indirilme aktif değildir. Uygulamanın resmi sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Önemli Not : Uygulama resmi bir uygulama değildir ! Google Play Store ‘da bulunmamaktadır. Uygulamayı indirmeden önce kaynakları ve uygulama hakkında verileri kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Burada bahsi geçen uygulama hakkında gizlilik ve koruma sağlandığı belirtilse de Play Store güvenliğinden geçmemiş bir uygulamayı yüklemek daha sonra sıkıntılar oluşturabilir. Burada karar tamamen size aittir. www.kiyasliyoruz.com sorumlu tutulamaz.

spot_img
Diğer Yazılar

1 Yorum

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler