Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilLikee nedir ve nasıl kullanılır ? LIKE Video nedir ?

Likee nedir ve nasıl kullanılır ? LIKE Video nedir ?

Sosyal medya ‘ya olan ilgi genç kuşaktan taşıp , orta ve yaşlı kesimin bile ilgisini kazanmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir sosyal medya uygulaması ile tanışmamız kaçınılmaz hale geliyor. Peki LIKE video , yeni adı ile Likee nedir ve nasıl kullanılır ?

Likee nedir ? LIKE Video nedir ?

like video uygulaması nedir

Lıke video , yeni adı ile Likee , Dünya çapında geniş bir kitleye sahip özgün ve eğlenceli videolar oluşturma ve paylaşma platformudur. Bıgo Technology tarafından kullanıcılara sunulan Likee uygulaması gün geçtikçe popülerlik kazanmaya başlıyor . Ve diğer sosyal medya programları ile olan yarışta fark atmaya hazırlanıyor. Hali hazırda 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulamanın , Android ve İos platformlarda indirme süreci aktif olarak gerçekleştirilebiliyor. Çalışma ve arayüzü bakımında Tiktok uygulamasını andıran Likee uygulaması , kullanıcılara profesyonel videolar oluşturarak , diğer sosyal medya uygulamalarının önüne geçmesini sağlıyor. Peki Likee uygulamasını eşsiz kılan fonksiyonları nelerdir.

likee nasıl kullanılır

Önerilen Makale : BİNANCE İLE KRİPTO PARA NASIL ALINIR ?

 

Özel ses efektleri ile Kısa Video Düzenleme Aracı
SuperMix özelliği sayesinde 1 dakikadan kısa sürede videolar oluşturabilirsiniz. Videolarınızı oluşturur iken , çıkartmalardan ve Müzik büyüsü filtreleri ile yaratıcı fikirlerini videolara dönüştürebilirsiniz. Yapay zekaya sahip olan Facemagic bölümü ile bir film yıldızı olabilir ve aksiyon sahneleri çekebilirsiniz.

like video nedir

Likee canlı yayın ve topluluk
Likee ile Dünya’nın her yerinde ki insanlar ile tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun dışında bu topluluklar içinde yaratıcı fikirler ile kendiniz fenomen hale getirebilirsiniz. Ayrıca Like video uygulaması ile arkadaşlarınız ile sohbet kurabilir , canlı yayınlara katılabilirsiniz. Yakınımdakiler özelliği sayesinde , yakınınızdaki kişiler ile ,arkadaşlık kurabilmenizi sağlıyor .

Önerilen Makale : TikTok kullanıcılarının verilerini satıyor mu ?

2019 yılında 100 milyona yakın kullanıcıya sahip uygulamanın , 2020 yılında 500 milyonun üzerine çıkması bir başarı göstergesidir. Ayrıca Like video uygulaması tüm indirme platformlarında ilk 10 sırada yer alıyor . Google Play Store ‘da 4.4 puan hacmine sahip olarak , en iyi yorum alan sosyal medya uygulamalarından biri olma ünvanını elinde tutuyor. Ayrıca kullanıcılardan gelen yorumlara göre , Tiktok uygulamasından daha güzel efektlere sahip olduğu belirtiliyor. Uygulamaya genel olarak bakacak olur isek , çoğu sosyal medya uygulamalarından örnek alınarak , en iyi sosyal medya uygulaması hale getirilme çabasına sokulmuş bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor .

like video uygulaması nedir

Bilmeniz gereken bir diğer konu ise , çocuklarınızı genel olarak bu mecralardan uzak tutmanızı , onların bu güzel çocukluk anılarını zedelenmesine izin vermemenizi ve kötü videolar ile beyin yıkanmasını engellemenizi tavsiye ederiz. Bilinçli internet kullanımını çocuklarınıza doğru bir şekilde aktarmak için , Samsung Türkiye ‘nin çalışması olan İnterneti Tadında Kullan sayfasını gözden geçirmenizi ve fikir oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Önerilen Makale : Mavi ışık filtresi nedir ? Mavi ışığın zararları nelerdir ?

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler