Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberWasder (WAS Coin) Tüm Detaylar!

Wasder (WAS Coin) Tüm Detaylar!

Gateio borsası Wasder (WAS Coin) listeleme haberini duyurmasının ardından gözler WAS Coin’e çevrilmişken bizde çok sorulan sorulara yer verdik. İşte detaylar Wasder (WAS Coin) nedir, nasıl alınır?

Wasder (WAS Coin) Nedir?

Wasder, diğer sosyal oyun topluluklarından ana farkı, Wasder‘ın oyuncuların bugün karşılaştığı birçok zorluğu çözmesi olarak belirtilebilir. Tek bir platformda yalnızca oyun içeriği bulmak, oynayacak yeni oyuncular bulmak, birlikte oynadıkları yeni insanlarla iletişim halinde olmak, akış içerikleri için bir hayran kitlesi oluşturmak ve çok daha fazlası. Oyuncular için tek durak noktasıdır, böylece birden fazla platformda oturum açmak ve içerik aramak zorunda kalmazlar.

Wasder coin, oyunculara sorunsuz bir oyun deneyimi sunarak oyun endüstrisinin yapısal sorunlarına ve parçalanmışlığına değinen son teknoloji bir sosyal medya platformudur.

Wasder Coin kurucusu Thomas Gronnevik’tir. Grønnevik, oyun ve Web3 dünyasında son derece saygın bir liderdir. Oyuncular için tek durak noktası olan Wasder’ın arkasındaki vizyoner CEO’dur ve bir seri girişimci, yatırımcıdır ve GQ’nun kapağında yer almıştır.

Thomas Gronnevik’in tutkusu, oyun ve teknolojinin kesiştiği noktada ve bunun kültürümüzü, toplumumuzu ve gençliğimizi nasıl etkilediğinde yatıyor.

  • Wasder Coin toplam arz bilgisine ulaşılamazken maksimum arzı 1.000.000.000’dır.
  • WAS Coin en düşük 0,007521 doları görmüştür.
  • WAS Coin en yüksek 0,06144 doları görmüştür.
  • Wasder Coin kurucusu Thomas Gronnevik’tir.

Wasder coin nasıl alınır?

WAS Coin alım-satım işlemlerine başlamak için Gateio Borsasına kayıt olmanız gerekmketedir. Kayıt işlemi sırasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamladıktan sonra yapılacak ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler