Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKingdomverse (KING Coin) Gateio Borsasında Listeleniyor!

Kingdomverse (KING Coin) Gateio Borsasında Listeleniyor!

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Gateio Borsası, Kingdomverse’i (KING Coin) listeleyeceğini duyurmasının ardından gündeme gelen coin ile ilgili çok merak edilenleri sizler için derledik. Peki tam olarak Kingdomverse (KING Coin) Nedir, nasıl alınır? 

Kingdomverse (KING Coin) Nedir?

Kingdomverse, oyuncuların birbirleriyle etkileşime girebileceği, ticaret yapabileceği ve savaşabileceği dinamik bir açık dünya sosyal merkeziyle birbirine bağlanan, birden fazla farklı gündelik mobil oyundan oluşan bir  PLAY-TO-OWN (P2O)  mobil oyun meta veri deposudur.

  • Kingdomverse toplam arzı 1.000.000.000 KING’dir.
  • KING Coin en düşük ₺1.13 görmüştür.
  • KING Coin en yüksek ₺0.6115 görmüştür.
  • Kingdomverse CEO’su Terence Chow’dir.

Kingdomverse Coin kurucusu kim, kime ait?

Kıng CEO Terence Chow’dir. Chow mobil ve oyun iş geliştirme ve operasyonlarında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve Air World’ün kurucu ortağıdır.

KING Coin nereden, nasıl alınır?

KING alım-satım işlemlerine başlamak için Gateio Borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. (Aşağıda bulunan link üzerinden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.) Kayıt işlemi sırasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamladıktan sonra yapılacak ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler