Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKnight War (KWS) Coin Nedir ? KWS Coin Yorumları 2022

Knight War (KWS) Coin Nedir ? KWS Coin Yorumları 2022

Oyna kazan türü platformlar kripto ekosisteminde yer almayı başardılar . Hem oyun oynamak üstüne bir de kripto kazanmak kullanıcıları cezbeden detaylar arasında . Bu makalemizde oyna kazan platformu olan , Knight War (KWS) Coin Nedir ? KWS Coin Yorumları 2022 ‘yi ele alacağız . 

knight war nedir

Knight War Nedir ?

Knight War: The Holy Trio, Idle Defense Türünde yaklaşan yarı merkezi olmayan, Play-to-kazan oyunudur. Oyunun, yüksek hız, ucuz işlem ücreti ve geniş kullanıcı tabanından yararlanmak için önce Binance Akıllı Zincirine ve daha sonra Poligon’a odaklanan çoklu blok zincirlerde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Knight War The Holy Trio, çok ilginç otomatik savaş mekaniği ile ARPG türüne aittir. Alliance ve Demons arasındaki savaş konsepti ile oyuncular, iyi tasarlanmış karakter ve silahlardan oluşan çeşitli bir sistemi deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Oyunun Hikayesi 

İttifak çok geçmeden Şeytanların ayaklanmasını ateşleyen güç kaynağını keşfetti. Göktaşının kalıntılarının içine gizlenmiş olan, Şeytanların dokunmadığı değerli bir kaynak olduğu ortaya çıktı. Buna Meteor Kalıntı Özü (MRE) adını verdiler. İnsanlar ve Elfler, yüksek zekamızla, İblislere meydan okuyabilecek kadar güçlü silahlar oluşturmak için MRE’yi kullanabildiler. Şimdi, yeni gücüyle İttifak nihayet kendilerini savunabilir ve savaş alanında düşmana karşı avantaj elde edebilir. Barış günü nihayet geldi. Bu, çocuğum, Şövalye Savaşı’nın başlangıcıdır…”

KWS Coin Nedir ?

KWS Coin , Knight War oyna kazan platformunun ana tokendir . Maksimum arzı , 478.000.000 KWS , Toplam Arzı , 500.000.000 KWS , Dolaşan arz ise 31.485.404 KWS ‘dir . KWS çıkış tarihi 2021 ‘dir . Ath seviyesi ise $0.2315 ‘dır .

KWS Coin Nasıl Alınır ?

Gateio KWS Coin

  • KWS Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

KWS Coin Yorumları

Yorumlar kullanıcı bilgilendirme amaçlı toplanmıştır . Yatırımt avsiyesi kapsamında değildir .

Digital coin price sitesine göre ; Tahmin verisi analizine göre KWS fiyatının 0,00620$ seviyesini geçmesi bekleniyor Yıl sonuna kadar Knight War – The Holy Trio’nun minimum 0,00603$ ücrete ulaşması bekleniyor . Ayrıca KWS fiyatı maksimum 0,00644$ seviyesini alabilecek kapasitededir . Yatırımcılar ve kripto varlık sahipleri Knight War – The Holy Trio Fiyat Tahmini 2022’yi bilmelidir .

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler