Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCryptofi (CFI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Cryptofi (CFI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

En çok tercih edilen kripto para borsası Gate, yeni bir listelemeyi kullanıcılarına duyurdu. Peki tam olarak, Cryptofi Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Cryptofi (CFI) Coin nedir?

CryptoFi, yatırımcılara token kazanma, birçok etkinliğe katılma ve eğlenme olanağı sağlayacak, oynayarak kazanılan bir NFT oyunudur. CryptoFi, merkezi olmayan topluluk katılımı nedeniyle tamamen doğrulanabilir bir blok zinciri ve sınırsız kazanç potansiyelini birleştirecek. Blockchain oyunlarının kripto alanına çok sayıda yeni kullanıcı getirmesini, birçok yeni iş ve finansal fayda yaratmanın yanı sıra kriptonun benimsenme oranını büyük ölçüde artırmasını sağlayabilir. 

Cryptofi (CFI) Coin nasıl alınır?

  • Cryptofi Coin alım-satım yapmaya karar verdiyseniz önce hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun.
  • Açılan ekranda bonusları almak için kaydınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
  • Tüm kayıt işlemlerinin ardından Startup alanında yada Piyasalar kısmında USDT/Cryptofi şeklinde ticarete başlayabilirsiniz.

Cryptofi (CFI) kurucusu kimdir?

Muhammed, blockchain oyun endüstrisinde bir öncüdür, birçok üst düzey projede perde arkasında çalışmaktadır ve kendi başına yaratmaya karar vermiştir. Her projenin topluluk tarafından yönlendirilmesi gerektiğine inanıyor ve bu nedenle ekibe, kullanıcıları meşgul etmek için haftalık hediyeler vermelerini emretti.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler