Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberVisionGame (VISION Coin) KuCoin'de Listeleniyor!

VisionGame (VISION Coin) KuCoin’de Listeleniyor!

VisionGame, blok zinciri için güçlendirilmiş geleneksel oyun yayınlama deneyimini getiriyor. Peki tam olarak VisionGame (VISION Coin) Nedir?

Yeni Çıkan Coinleri İlk Olarak Almak İçin , Şimdi KuCoin Borsasına Katıl , Kayıt Ödülü Ve Komisyon Kazan !

https://www.kucoin.com/r/rJ6GGFA

VisionGame (VISION Coin) Nedir?

Teknik ve yaratıcı hizmetlerle birleşen benzersiz ürünler paketi, her seferinde bir oyunun çıtasını yükselterek sürekli büyüyen oyun blok zinciri endüstrisini destekler. VisionGame, oyun geliştiricilerin blok zinciri pazarında kolayca gezinmelerine yardımcı olmak için dört temel ürün sunar: Vision.SDK, Vision.Wallet, Vision.Offering ve Vision.Community. Detaylarını değinmek gerekirse şu şekildedir;

Vision SDK :Enjin ve Solana gibi popüler teknolojilerle desteklenen SDK, genellikle özel ekipler gerektiren teknik özellikleri yalnızca birkaç dakika uzaklıkta yaparak aylarca süren geliştirme süresini kısaltır.

Vision Wallet: Karmaşık işe alım süreçleri, pazarın sağlıklı bir hızla büyümesini engelliyor. Basitleştirilmiş, teknik içermeyen, elde tutulan bir cüzdan, yepyeni bir oyuncu neslinin kapılarını açacak.

Vision Offering: Başka hiçbir şeye benzemeyen bir kitle fonlaması platformu, geliştiricilerin oyun içi öğeler olarak NFT’lere çok erken taahhütte bulunmadan hedef kitleleriyle bağlantı kurmalarına ve fonlarını artırmalarına olanak tanıyarak, yaratıcılığın oyunlarının yararına akmasına izin verir.

Vision Connunity: Topluluğun bir parçası olmak, sorunsuz oynamak için sonsuz sayıda oyuna sahip olmak anlamına gelir. Desteklenilen oyunlardan birini dahil etmek, başka bir işe alım süreci olmadan hepsine anında erişim elde etmek için yeterlidir.

Resmi, web sitesinde hizmetlere şu şekilde yer verilmiştir;

  • Basitleştirilmiş Geliştirme: Oyun Geliştiricileri, VisionSDK sayesinde oyun deneyimlerini mükemmelleştirmeye yönelik kaynakları ortadan kaldırmadan, kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla karmaşık blok zinciri özelliklerini uygulayabilir, NFT’ler oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilir.
  • Büyüme Hızlandırıcı: Erken yatırımlar ve kripto bilgisi oynamak için zor bir gereklilik olduğunda, dönüşüm oranları büyük ölçüde düşer. Tek oturum açma sürecimiz ve yeni bir gelişmiş cüzdan, karmaşık işe alım sürecini geçmişte bırakacak.
  • Kitle Fonlaması Platformu: Teklif ve talep hiç bu kadar kolay karşılanmamıştı. Marka Belirteçleri aracılığıyla kullanıcılar, belirli NFT’leri taahhüt etmeden önce sevdikleri projeleri destekleyebilir ve şirketler, VisionOffering sayesinde erken vaatlere bağlı kalmadan en iyi oyunları geliştirebilir.

Önerilen Makaleler

Görme Oyunu Teknolojisi

Teknik çözüm merkezinde VisionSDK yer alır. Merkezi ve merkezi olmayan mimarinin bir karışımıyla, SDK geliştiricilerin odaklarını kendi işlerine bırakırken biz diğer her şeyle ilgilenir.

Enjin tarafından desteklenen merkezi olmayan çekirdek katman, kullanıcıların NFT’lerine güvenli ve güvenilir bir şekilde erişmelerini sağlayarak, sahip oldukları her oyun içi öğenin taban değerini garanti eder.

Çoklu blok zinciri yaklaşımı, geliştiricilerin endüstrinin sunduğu en son ve en popüler teknolojilere erişmesine olanak tanır.

VisionGame Teknik Mimarisi

VisionSDK, geliştiriciler için blok zinciri entegrasyonunu basitleştirir ve kullanıcılar için daha kolay bir işe alım süreci sağlar. Tek oturum açma işlemi, yalnızca kullanıcıların ilk kayıtlarından sonra yeni oyunları kolayca ve hızlı bir şekilde deneyebilmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda geliştiricilere oyunlarına atlamaya hazır toplu bir kullanıcı tabanı sağlar.

VISION Coin yorum

VISION Coin Nereden ve Nasıl Alınır ?

VisionGame (VISION Coin) yeni çıkan coinlerin adresi olan KuCoin borsasında listelenecektir .

  • VisionGame (VISION Coin)  alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

VISION Coin TOPLAM ARZI NE KADAR?

VisionGame Toplam Arz: 1.000.000.000 Vısıon’dir.

VISION COİN YORUM VE GELECEĞİ!

VISION Coin, yeni listelenecek bir token olup, gerekli veriler henüz oturmamıştır. İlerleyen günlerde bu bölüm güncellenecektir.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler