Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPolkawar (PWAR) Coin Nedir ? PWAR Yorum Ve Geleceği !

Polkawar (PWAR) Coin Nedir ? PWAR Yorum Ve Geleceği !

Popüler altcoinler arasında yer alan Polkawar (PWAR) Coin Nedir , Nereden Alınır ? PWAR Yorum Ve Geleceği !

Yeni Çıkan Coinleri İlk Olarak Almak İçin , Şimdi Gateio Borsasına Katıl , Kayıt Ödülü Ve Komisyon Kazan !

Gateio Bonus Kayıt : https://www.gate.io/signup/6539598

Polkawar Nedir ?

PolkaWar, blockchain tabanlı bir NFT oyun platformu ve pazarıdır. En son kripto NFT ve oyun anlatılarından ilham alan PolkaWar, çekici bir platform oluşturmak için ikisini birleştirecek ve sinerji oluşturmaktadır.

Oyun, her oyuncunun bir karakter oluşturmasına ve diğer oyunculara karşı savaşa katılmasına izin verir. Ayrıca PolkaWar, oyuncuların eşyalarını, silahlarını ve yükseltilmiş ekipmanlarını kripto için satabilecekleri bir NFT pazar yeri de içerecek. Bazı öğeler gerçek dünya kopyaları için bile kullanılabilir.

PWAR Coin Nedir ?

PWAR Coin , Polkawar platformunun ana belirtecidir . Pwar Coin yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan Gateio borsasında listelidir .

Polkawar (PWAR)
Veriler
Dolaşan Arz
30.572.168 PWAR
Toplam Arz
85.822.168 PWAR
Maksimum Arz 
100.000.000 PWAR
Çıkış Tarihi
2021
ATH / ATL
$1.20 / $0.04193

PWAR Coin Nereden Alınır ?

Polkawar (PWAR) Coin yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan Gateio borsasında listelidir . Gateio binlerce kripto para borsası içerisinde ilk 7. sırada yer almaktadır .

  • Polkawar (PWAR) Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

polkawar yorum geleceği

Polkawar (PWAR) Coin Yorum Ve Geleceği !

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından PWAR Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan PWAR fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

Diğer Kripto Haberler

Technewsleader sitesine göre ; PolkaWar fiyatının 2022 sonunda minimum 0.12, maksimum 0.14$’a ulaşması bekleniyor. PWAR ortalama fiyatı ise 0.12$’da kalacak. Ocak 2023 için, PWAR fiyat tahminleri, ortalama işlem fiyatı olarak 0.13$ ile 0.12$ ile 0.13$ arasında değişmektedir.

Priceprediction sitesine göre ; PWAR’un geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizimize göre, 2022’da PolkaWar fiyatının minimum $0.12 seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. PWAR fiyatı, ortalama $0.12 işlem fiyatı ile maksimum $0.14 seviyesine ulaşabilir.

Yukarıda bahsedilen yorum ,  analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, Pwar projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz PWAR fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, PWAR projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler