Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberUnity Token Nedir? UNT Token Detayları!

Unity Token Nedir? UNT Token Detayları!

Unity Token, listeleme haberlerinin ardından büyük ilgi çekerek birçok kullanıcının radarına takılmayı başardı

Unity Token  düşük portföy yatırımcılarıyla ilgili ana sorunları çözmeyi amaçlayan çok amaçlı bir token ve uzun vadeli bir projedir. Peki tam olarak Unity Token (UNT Token) Nedir, Nasıl Alınır?

Unity Token Alım-Satımına Buradan Başla, Bonus Kazan!

Unity Token (UNT Token) Nedir?

Umi’s Friends, rahatlatıcı ve karo eşleştirmeli bir GameFi projesidir. Bu oyun, Web2 kullanıcılarının Web3 dünyasına rahatça girmeleri için basit bir yol sağlamayı amaçlamaktadır.

Kullanıcıların yaşı kaç olursa olsun, oyuncu olun ya da olmayın, kullanıcılar Umi’s Friends oyununu istedikleri zaman, istedikleri yerde oynayabilir ve görevleri günde sadece 10 dakikada tamamlayabilirler! Oyuncular kişisel Umi’lerini (NFT’ler) toplayabilir ve farklı oyun modlarına katılarak çeşitli ödüller kazanabilir.

Daha fazla altcoin haberi için lütfen tıklayınız

UNT Token kurucusu kim?

UNT Token kurucusu Mike Amiri’dir.

Mike Amiri, DeFi ve GameFi platformları dahil olmak üzere Blockchain projelerinde yoğun bir şekilde yer almış kıdemli bir web geliştiricisi ve mimardır.

Unity Token nasıl, nereden alınır?

Unity token alım-satıma başlayabilmek için makale girişinde bulunan link üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirin.  Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır. Hesabınıza biraz USDT transfer edin ve daha sonra ön satış sonrası listeleme USDT/UNT paritesi kullanılacaktır.

İlginizi çekebilir

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler