Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberUnFederalReserve (ERSDL) Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

UnFederalReserve (ERSDL) Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Trend coinler arasına girmeyi başaran UnFederalReserve (ERSDL) Coin Nedir , Nasıl Alınır ? ERSDL Coin , toplam arz , piyasa değeri . 

UnFederalReserve nedir

UnFederalReserve (ERSDL) Coin Nedir ?

ERSDL Coin , UnFederalReserve platformunun ana tokenidir . Maksimum arzı , 454.278.600 ERSDL ‘dir . Toplam arzı , 454.278.600 ERSDL ‘dir . Dolaşan arz ise 441.402.787 ERSDL . 2021 tarihinde boğa yaşayan altcoin $1.76 seviyesine ulaşarak rekor kırmıştır .

UnFederalReserve, blok zincir teknolojisine dayalı yazılımları ve 200 yıllık tüketici kredisi deneyimini birleştiren bir fintech SaaS şirketidir. ReserveLending™, canlı DeFi veya P2P ödünç verme ve ödünç alma platformudur. 

ERSDL Coin Nasıl Alınır ?

ERSDL Coin alım-satım işlemleriniz için KuCoin borsasını tercih edebilirsiniz . Kucoin tüm borsalar arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır . Aşağıdaki rehberi takip ederek bonus kazanabilirsiniz .

  • ERSDL Coin alım-satım işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın.
  • Belirtilen sürede kaydınızı başlatın ödüller kazanın .
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler