Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBitexen Ödül Avcısı Nedir ? Ödül Avcısı Kurallar , Şartlar !

Bitexen Ödül Avcısı Nedir ? Ödül Avcısı Kurallar , Şartlar !

Türkiye’nin en büyük Fan Token ve Kripto para borsalarından Bitexen , milyonlarca TL değerinde devasa yarışmasını duyurdu ! Birincinin 750,000 TRY’ye varan BTXN ödülü olmak üzere, toplamda ilk 10’a 1,990,000 TRY’ye varan BTXN ödülü dağıtılacağı devasa yarışma Temmuz ayında sona erecek ! Acele edin ! Bitexen Ödül Avcısı Nedir ? Ödül Avcısı Kurallar , Şartlar ! 

Ödül Avcısı Yarışmasına Şimdi Katıl ! 

ödül avcısı bitexen

Bitexen Ödül Avcısı Nedir ?

Bitexen ödül avcısı yarışması , belirli görevleri yerine getirerek milyonlarca TL kazanabileceğiniz , bir referans yarışmasıdır . Kazanmaya başlamak için şimdi BURADAN kaydınızı başlatın , fırsatı kaçırmayın .

 • Birinciye 750,000 TRY’ye varan BTXN ödülü olmak üzere, toplamda ilk 10’a 1,990,000 TRY’ye varan BTXN ödülü dağıtılacaktır.
 • Yarışma bittiğinde şanslı numaralarda bulunan her bir kullanıcımız 20,000 TRY’ye varan BTXN ödülü kazanacaktır.
 • Ödül kazanacak şanslı numaralar: 13-903 arasında sonu 3 ile biten numaralar
 • BTXN ödül dağıtımları 31.07.2022 tarihine kadar, kazanan kullanıcılarımızın hesaplarına aktarılacaktır.
SIRA ÖDÜL
Birinci TRY 750.000 karşılığı BTXN
İkinci TRY 500.000 karşılığı BTXN
Üçüncü TRY 250.000 karşılığı BTXN
Dördüncü TRY 100.000 karşılığı BTXN
Beşinci TRY 90.000 karşılığı BTXN
Altıncı TRY 80.000 karşılığı BTXN
Yedinci TRY 70.000 karşılığı BTXN
Sekizinci TRY 60.000 karşılığı BTXN
Dokuzuncu TRY 50.000 karşılığı BTXN
Onuncu TRY 40.000 karşılığı BTXN
Toplam TRY 1.990.000 karşılığı BTXN

Ödül Avcısı Kurallar , Şartlar !

 • Kampanya 23.05.2022 ve 23.07.2022 tarihleri arasında sayılan kampanya koşullarına uygun şekilde yeni referans kodu ile üyelik oluşturan kullanıcıları kapsamaktadır. Belirtilen tarihlerden önce üyelik oluşturan ve üyelik oluşturduğu halde güvenlik ve doğrulama adımlarını tamamlayan kullanıcıların verecekleri referanslar da işbu kampanya kapsamına dahildir.
 • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, devir ya da temlik edilemez, değişiklik talebinde bulunulamaz.
 • Kampanyadan yararlanacak her kullanıcının, “müşteri tanıma formunu” doldurması zorunludur.
 • Kampanya kapsamında; kampanya başlangıç tarihinden itibaren üye olarak platformlar üzerinde yer alan Hesap Onay bölümündeki doğrulama adımlarını tamamlayan ve referans sistemi sureti ile platforma üye kazandırıp bu kişilerin de söz konusu adımları tamamlamasını sağlayan üyeler, koşulları sağlamış referanslı üye sayısına göre çoktan aza sıralanacaktır. Buna istinaden ilk 10 sıraya sahip olan kullanıcılar, yukarıdaki tabloda belirtilen sıralamalara karşılık gelen tutarlarda BTXN alacaklardır.
 • İlk 10 sıraya sahip kullanıcılara ödüllerinin dağıtılmasının ardından, ilk 10 kişilik sıralamanın ardında yer alan kullanıcılar için; sıralamasının sonu Bitexen tarafından belirlenecek şanslı numaraya sahip 90 kullanıcıya 20.000 Türk Lirası değerinde BTXN (toplamda 1.800.000 Türk Lirası değerinde) dağıtılacaktır.
 • Kampanya katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş’yi sorumlu tutamaz.
 • Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile kampanyaya katılım gösterdiği tespit edilen hesaplar etkinlik sonuçlarına dahil edilmezler.
 • Kampanyaya kayıt esnasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş katılım koşullarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 • Kampanyalara katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir.
 • Kampanya kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknoloji kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar.
 • Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
 • Tüm katılımcılar, bu sayfada yazan hususlar dışında, Bitexen’in Ödül Katılım Koşulları’nı da kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanyadan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü etkinlik kazananlarının yükümlülüğündedir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 • Kampanya hakkında soru, şikayet ve öneriler için iletişim adresi destek@bitexen.com veya +90 (850) 255 08 92 no’lu cagrı merkezi hattıdır.
 • İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.
 • İşbu kampanyaya katılan herkes yukarıda sayılan kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler