Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberUltiverse (ULTI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Ultiverse (ULTI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Uzun süredir test aşamasında olan Ultiverse, Haziran ayının ilk haftasında borsalarda listelenecek. Bu yazımızda Ultiverse ULTI coin nedir, nasıl alınır,  airdrop detayları hakkında verileri paylaşacağız.

Listelemeden Önce Ultiverse Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Ultiverse (ULTI) Coin Nedir?

Ultiverse, Yapay Zeka (AI) ile derinlemesine entegre edilmiş ve blockchain teknolojisiyle desteklenen geniş bir oyun dünyası yaratarak dijital etkileşime devrim niteliğinde bir yaklaşıma öncülük ediyor. Bu iddialı proje, “Ready Player One”, “Free Guy” ve “Westworld” gibi ikonik filmlerin sürükleyici dünyalarından ilham alarak dijital olanaklar alanını yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Bununla birlikte, en son blockchain teknolojisini birleştirerek bu ilhamları aşıyor ve böylece sadece bir oyun değil, bütünsel bir dijital toplum yaratıyor.

Ultiverse, özünde, kullanıcıların popüler kültürde görülenler kadar sürükleyici ve ilgi çekici, ancak yapay zeka ve blockchain entegrasyonunun ek boyutları ve avantajlarıyla birlikte dijital alanları tasarlamalarını, yaratmalarını ve içinde yaşamalarını sağlamak için tasarlandı.

Bu entegrasyon, zincir üstü oyunların oluşturulmasına, Değiştirilemez Tokenların (NFT’ler) kullanılmasına, Merkezi Olmayan Uygulamaların (DApp’ler) geliştirilmesine ve kapsamlı bir medya matrisinin oluşturulmasına olanak tanır. Bu öğeler toplu olarak Ultiverse’nin omurgasını oluşturur ve kullanıcılara tek, birleşik bir dijital ekosistem içerisinde çok çeşitli etkileşimli, yaratıcı ve ekonomik fırsatlar sunar.

Ultiverse (ULTI) Coin Nasıl Alınır, Satılır?

Ulti Token alım satım işlemleri OKX borsasında gerçekleştirecektir. Satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. ULTI/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Kazandığınız airdropları bu borsaya atarak listelenmeden önce satışa koyabilir ve avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Ultiverse Özellikleri

Ultiverse’nin vizyonu, kullanıcıların sayısız yolla oyun oynayabileceği, yaratabileceği ve bağlantı kurabileceği dijital bir toplum geliştirmektir. Bu toplum yalnızca bir eğlence platformu değil, yaratıcılığın teşvik edildiği ve değer verildiği, sanal ve gerçek dünya değerleri arasındaki sınırların bulanıklaştığı bir alandır.

Ultiverse, geniş dil modellerinden yararlanarak ilk Yapay Zeka Protokolünü sunarak ürün tasarımını geliştiriyor ve kendi kendini idame ettirebilen bir Yapay Zeka oyun dünyasının yaratılmasını hızlandırıyor. Bu protokol, yalnızca geniş ve ilgi çekici değil aynı zamanda akıllı ve duyarlı bir oyun dünyası vizyonunu gerçekleştirmede bir temel taşıdır.

Ultiverse (ULTI) Airdrop

Ultiverse ULTI testnet görevlerini tamamlayan kullanıcılar platform üzerinden ücretsiz airdrop kazanacaklardır. Kullanıcılar bu airdropları borsaya göndererek alım satım işlemlerinde avantajlı konuma yükselebilirler.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler