Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberNFTfi Coin Nedir, Nasıl Alınır?

NFTfi Coin Nedir, Nasıl Alınır?

NFTfi, NFT meraklılarının NFT koleksiyonlarını fayda elde etmek için kullanmalarına yardımcı olan bir aşama sunar

Yeni çıkan coinleri ilk listeleyen popüler borsa bu sefer NFTfi projesini borsasında listeleyecek. Üstelik listeleme öncesinde VIP seviyelerine sahip kullanıcılar ücretsiz airdrop kazanacak. Peki tam olarak, NFTfi Coin nedir, nasıl alınır?

NFTFI Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

NFTfi Coin Nedir?

NFTfi, NFT finansal işlemleri için dünyanın önde gelen ödeme altyapısını inşa ediyor.
NFTfi protokolü, 550 milyon ABD dolarının üzerinde işlem gören kredilerle, NFT’ler için en çok test edilmiş borç verme ve likidite protokolüdür.

NFTfi, NFT sahiplerinin NFT’lerini güvenilmez eşler arası (P2P) bir şekilde teminat olarak kullanarak borç verenlerden kredi almalarına olanak tanır.

NFTfi Coin Nasıl Alınır?

NFTfi alım satım işlemleri Gate.io borsasında gerçekleştirecektir. Satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. NFTfi/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Kazandığınız airdropları bu borsaya atarak listelenmeden önce satışa koyabilir ve avantajlı duruma geçebilirsiniz.

NFTfi’nin Sunduğu Hizmetler

NFT meraklılarının NFT koleksiyonlarını fayda elde etmek için kullanmalarına yardımcı olan bir aşama sunar. NFT borç verme piyasasının sunduğu hizmetlerden birkaçını burada bulabilirsiniz.

  • NFT’yi parçalara ayırma: Bu yöntem, bir NFT’nin sahipliğini, her biri orijinal NFT’ye bağlı olan birden fazla takas edilebilir token’a böler. NFT bir kasada güvence altına alınır ve NFT hisselerini temsil etmek için ERC-20 tokenleri oluşturulur. Bu yaklaşım, yenilikçi satış yöntemlerine olanak tanıyarak sahiplere ve alıcılara fayda sağlar.
  • NFT kiralama: NFT’ler, genellikle bir güvenlik depozitosu gerektiren, tutma mekanizması görevi gören akıllı bir sözleşme yoluyla geçici olarak kiralanabilir. Kiralama süresi sona erdiğinde NFT, sahibine geri döner. Bu model, parçalamaya daha geleneksel bir alternatif sunuyor.
  • NFT türevleri: NFT finans sektöründe yeni bir kavram olan bu türevler, geleneksel finansal türevlere benzer şekilde NFT koleksiyonlarının gelecekteki değeri hakkında spekülasyon yapan alınıp satılabilir anlaşmalardır.
  • Borç verme/ödünç alma: Bu finansman formu, geleneksel borç vermede fiziksel varlıkların kullanımına benzer şekilde, belirli bir faiz oranı üzerinden kripto para veya fiat para kredilerini güvence altına almak için NFT’leri teminat olarak kullanır. Bu tür bir mali yükümlülüğe girmek nispeten basittir.
spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler