Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTridentDao (PSI Coin) Nedir, Nasıl Oynanır?

TridentDao (PSI Coin) Nedir, Nasıl Oynanır?

Trident, PlayToEarn ile ilgili sorunlara bir çözüm olan yeni RiskToEarn modeline öncülük etmiştir. Peki tam olarak  TridentDao (PSI Coin) Nedir, Nasıl Alınır? TridentDao (PSI Coin) Nasıl Oynanır?

TridentDao (PSI Coin) Nedir?

Trident (PSI Coin), kripto oyun endüstrisindeki büyük sorunlar üzerinde çalışmasının yanı sıra, PlayToEarn ile ilgili sorunlara bir çözüm olan yeni RiskToEarn modeline öncülük etmiştir.

Trident bu amaca, 2D, prosedürel nesil, sonsuz evren, oynaması ücretsiz ve kazanmak için ödeme yapmayan bir MMO oyunu çıkararak ulaşıyor. Bunun da ötesinde Trident, tüm ekosistem katılımcıları için kendi DEX entegrasyonu da dahil olmak üzere büyük bir ekosistem oluşturmak için birden fazla oyun geliştirici grubuyla birlikte çalışmaktadır.

Trident, prosedürel olarak oluşturulmuş bir sonsuz evren video oyunu olan 2D MMO’dur. Trident, kullanıcının oyun içi ekonomisini, özgürlüğünü ve mahremiyetini geliştirmek için kripto para birimini yeni bir tarzda kullanır. Trident ayrıca Pet Battles gibi ana Trident MMO’sunun dışında oynayabileceğiniz çeşitli mini oyunları da kapsar.

PSI, Trident’in ana simgesidir. PSI’yı oyunculara karşı bahis oynamak, NFT‘leri takas etmek ve daha fazlası için kullanabilmektedir.

PSI Toplam Arzı Ne Kadar?

Trident Toplam Arz: 2.170.690 PSI’dir.

PSI Coin Nasıl, Nereden Alınır?

PSI alım-satım işlemlerine başlamak için Gateio Borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. (Aşağıda bulunan link üzerinden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.) Kayıt işlemi sırasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamladıktan sonra yapılacak ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler