Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberHuboi Borsasında Listeli O Coin Yükselişe Geçti!

Huboi Borsasında Listeli O Coin Yükselişe Geçti!

Huobi Borsasında listelenmesinin ardından yükselişe geçen DUSK Coin ile alakalı en çok soruları siz değerli okuyucularımız için derledik. İşte detaylar

DUSK Coin Yükselişe Geçti!

Dusk Network Huobi borsasında listelendikten sonra yükselişe geçerek dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı.

Değişim: +340.99%

24S Yüksek: 0.2278

24S Düşük: 0.0500

24S Hacim(DUSK): 320.951

24H Amt.(USDT): 70.471

DUSK Coin Yükselişe Geçti

Dusk Network (Dusk Coin) Nedir?

Dusk Network kendisini, Zero-Knowledge kanıtları ve yeni Özel PoS lideri çıkarma tabanlı mutabakat protokolü ile desteklenen, programlanabilir ve gizli menkul kıymetler için bir blok zinciri olarak tanımlamaktadır

Dusk Network, finansal uygulamalar için bir gizlilik blok zinciridir. Gizli Güvenlik Sözleşmesi (XSC) standardına güç veren ve yerel gizli akıllı sözleşmeleri destekleyen bir katman-1 blok zinciridir.

Dusk Coin Nasıl Çalışır?

Dusk Network,Phoenix adlı bir işlem modelinin kullanılmasıyla, hem işlemlere hem de akıllı sözleşmelere gizlilik ve anonimlik getirmeye odaklanır.

Ayrıca, Dusk Network‘te dağıtılan belirteçler, güvenlik belirteçleri için özel olarak modellenmiş Phoenix’e dayalı hibrit gizliliği koruyan bir model olan Zedger’in üzerine inşa edilebilir.

Dusk Coin Nasıl Alınır?

Dusk coin alım-satım yapmak için hemen buradan Huobi Borsasına kayıt olunuz. Kayıt esnasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İşlem tamamlandıktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler