Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBlack Stallion (BS Coin) Gateio Borsasında!

Black Stallion (BS Coin) Gateio Borsasında!

Black Stallion (BS Coin) Gateio Borsasında listelenme haberi ile öne çıkarken sizler için en merak edilenleri derledik. 

Black Stallion (BS Coin)  Nedir?

Black Stallion, kendi Metaverse’sini, NFT’lerini, Play to Earn oyunlarını ve kendi BS cüzdanını, BS Marketplace’i içeren eksiksiz bir ekoyu geliştirip tasarlayarak video oyun endüstrisindeki engelleri yıkmayı amaçlayan Polygon (Matic) üzerine inşa edilmiş bir kripto para birimidir.

Metaverse Battle Game (MBG), Black Stallion’ın çeşitli Zırhlı Dövüş Araçları ve Uçakların yanı sıra ek silahlarla dolu Unreal Engine 5 üzerine inşa edilmiş ilk oyun evrenidir.

Oyun içi para kazanma fırsatlarının olmaması: NFT’leri kullanarak, gerçek para karşılığında oyun içi öğeler ve deneyimler satmak gibi yeni para kazanma fırsatları yaratabiliriz. Özel bir NFT pazar yerimiz ve benzersiz MBG Oyun Pazarımız olacak.

Oyun topluluklarının parçalanması: Paylaşılan bir oyun evreni oluşturarak, MBG gibi bir tank metaverse oyunu, farklı oyunlardan ve platformlardan oyuncuları bir araya getirerek bir topluluk ve bağlantı duygusu geliştirebilir. Oyuncuların aktif kalmalarını sağlayacak büyük ödüllü haftalık turnuvalar olacak.

Dijital dünyalarda sınırlı etkileşim ve katılım: Oyuncular, bir metaverse ve şirket içi merkezi olmayan bir değişim oluşturarak diğer oyuncularla ve onların dijital varlıklarıyla daha sürükleyici ve ilgi çekici bir şekilde etkileşim kurabilir.

Dijital varlıklarda gerçek mülkiyet eksikliği ve kıtlık: Oyuncular (NFT’ler) kullanarak, NFT ve Oyun pazaryerlerimizde satın alınabilen, satılabilen ve takas edilebilen benzersiz ve nadir öğelere sahip olabilir.

BS Coin Nasıl Alınır?

BS alım-satım işlemlerine başlamak için Gateio Borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. (Aşağıda bulunan link üzerinden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.) Kayıt işlemi sırasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamladıktan sonra yapılacak ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler