Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTrala Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Trala Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Yeni bir ön satış başlıyor.

Gate borsası ön satışları devam ediyor. Kullanıcılar basit görevleri yerine getirerek ücretsiz airdrop kazanırken ön satışada katılabiliyorlar. Peki tam olarak Trala Coin nedir, nasıl alınır, Gate.io ön satışlarına katılma detayları nelerdir, TTT Coin nedir? İşte tüm soruların cevapları bu yazımızda.

Trala Coin Ön Satışına Katılmak için Alım-Satım Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Trala Coin Nedir?

TRALA, oyun etkinlikleri aracılığıyla web2 ve web3 kullanıcıları arasında kesintisiz etkileşimi kolaylaştıran öncü bir hepsi bir arada web3 oyun platformudur. 10’dan fazla popüler oyundan oluşan güçlü bir ürün yelpazesi ve 400 milyondan fazla küresel kullanıcı tabanıyla TRALA, gelişen oyun ortamında kendisini önemli bir oyuncu olarak konumlandırmayı hedefliyor.

TRALA’nın hedefi, Web2 ve Web3 arasındaki boşluğu doldurarak kullanıcıların sezgisel oyunlar aracılığıyla etkileşimde bulunduğu, tasarruf ettiği ve etkileşimde bulunduğu sürükleyici bir ortam geliştirmektir.

Trala Coin Nasıl Alınır?

Trala Coin ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. Listeleme öncesinde ön satış yine Gate borsasında gerçekleşecektir. Ön satışa katılmak için;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. Minimum hesabınızda 10 USDT ve Gatetoken tutun.
  3. Ön satışa katılmaya hazırsınız. Bazı projeler 14 günlük Gate token tutması talep edebilir.
  4. Daha sonra USDT işlem çiftlerinde Travala alım satımı yapabilirsiniz.

TTT Coin Nedir?

TTT Coin Trala platformunun yerel tokeni olarak yer alacaktır. Kullanıcılar ön satışa katılarak Trala Token yani TTT Coin alımı talep edebilir. Proje arzının %30’u ekosisteme ayrılmıştır.

Bu yazımızı okudunuz mu: Cookie (Cookie3) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler