Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPetoshi Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Petoshi Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Petoshi ilk kez listelenecek. airdrop için acele edin.

Memecoin satın almak istediğiniz zaman erkenci olmak sizin yararınıza olabilir. Petoshi adlı memecoin ilk kez borsalarda listelenecek. Bu yazımızda Petosh Coin – token nedir, nasıl alınır sorularını cevaplayacağız. 

Petoshi Coin Alım-Satım Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Petoshi Coin Nedir?

Petoshi Blast, kullanıcıları kripto para birimiyle ödüllendirirken sosyal deneyimleri oyunlaştıran devrim niteliğinde bir Chrome Uzantısı Dapp’idir. Kripto ödülleri kazanmak için sanal evcil hayvanları besleyin, görevleri tamamlayın ve sosyal etkileşimlere katılın. Tarayıcınıza kusursuz bir şekilde entegre edilen Petoshi Blast, çevrimiçi etkinlikleri eğlenceli ve ödüllendirici bir oyuna dönüştürür.

Petoshi Coin Nasıl alınır?

Petoshi coin ilk kez listelenecektir. İlk listelemede satın almak yada ticaretini yapmak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. Petoshi/USDT işlem çiftlerinde yatırım yapmaya başlayın.

Petoshi Airdrop

Petoshi Gate.io borsasında minimum 10 USDT tutan ve VIP seviyelerine yine minimum 1. seviye olan kullanıcılar için airdrop olarak dağıtılacaktır. Vip 1 seviyesi olmak için basit trade işlemlerini yapabilir yada Gate token hodl edebilirsiniz.

Petoshi Genel Bakış

Petoshi, Chrome Web Mağazası’ndan indirilebilen bir Chrome uzantısıdır. Kurulumun ardından kullanıcılar Twitter hesaplarını uzantıya bağlayabilir ve Petoshi evrenindeki yolculuklarına başlayabilirler. Uzantı, Twitter arayüzüyle sorunsuz bir şekilde bütünleşerek platforma etkileşimli bir katman ekliyor.

Petoshi Token Nedir?

$PETOSHI, önemli eylemler için değerli olan zincir üstü bir tokendir; uygulama içi bir token olan $Gift ise oyun içi etkinliklerin çoğunu basitleştirir. Bu tasarım, $Gift’in günlük oyun işlevlerini verimli bir şekilde yönetmesiyle basit ve gelişmiş bir deneyim sunuyor.

  • Token Sözleşmesi: 0x15bD262ede6E8aA04b2361a1Df697adF1Cf40e75
  • Rol: Proje jetonu.
  • Fayda: Evcil hayvan satın almak, ikincil piyasa yatırımı ve yönetim hakları için kullanılır.
  • Borç Verme: Kullanıcılar, $PETOSHI tutarında karşılık gelen oranda borç verme için ETH’yi kullanabilir; ETH, aynı miktarda $PETOSHI’yı kullanmak için herhangi bir zamanda iade edilebilir.
  • Tahmini Verim: %4.
  • Ücretler: Blast’ta %1 talep ücreti. Kullanıcılar dağıtımdan önce ana parayı ve kazançlarını çekemez; işlevler dağıtımdan sonra eşzamanlı olarak açılacaktır.
  • Bu yazımızı okudunuz mu: Cookie (Cookie3) Coin Nedir, Nasıl Alınır?
spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler