Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTRACE Coin Yüzde 6500 Arttı!

TRACE Coin Yüzde 6500 Arttı!

Huobi borsasında listeli olan Trace network iki gün içinde bir çok kullanıcıyı şok eden bir artış yaşadı, peki Trace Network (TRACE Coin) nedir, nasıl alınır?

TRACE alım-satım işlemleri için hemen buradan huobi borsasına kayıt olun ve hoş geldin ödülünü kaçırmayın!

TRACE Coin Nedir?

Trace coin , blok zincir tabanlı ve metaverse ile ilgili deneyimler sunmak için web 3.0 teknolojilerinin gücünü kullanarak NFT’ler ve dijital moda tarafından desteklenen metaverse’ler için lüks yaşam tarzı çağını mümkün kılmaktadır.

Trace network, yaşam tarzı markalarının birden fazla zincir ve metaevrende metaverse sakinlerinin dijital avatarları için özel olarak yapılmış yeni bir sınırlı sayıda yaşam tarzı ve moda ürünleri lansmanı için fiili bir ağ geçidi olmayı hedeflemektedir.

Trace Network Labs 2 ürün üzerinde çalışıyor;

1. Buddy: Metaverse kullanıcıları için gerçekçi görünümlü metaverse agnostik avatarların oluşturulmasını sağlayacak avatarlar oluşturmak için özel ve kişisel bir dijital kimlik çözümü.

Metaverse sakinleri, sanal dünyalar için bir pasaporta benzer şekilde, bir metaverse’den diğerine benzersiz bir şekilde hareket etme becerisine sahip kendi avatarlarını oluşturabilirler.

2.Bling: Yalnızca sınırlı sayıda yaşam tarzı ürünlerine ve aksesuarlarına odaklanacak, nadir ve özel NFT’ler için küresel bir pazar.

Lüks ve yaşam tarzı markalarının özel NFT’ler oluşturmasına, pazarlamasına ve küresel bir kitleye dağıtmasına yardımcı olacak.

Avatar: Dijital insan uygarlığı, Trace Buddies tarafından etkinleştiriliyor. Trace BUDDY Avatar NFT’leri Web 3.0 Native’dir, birden çok zincirde farklı Metaverse’lerde kullanılabilen gerçek insan benzeri Avatarlardır.

Deneyimler: Trace, işletmelerin iç/dış kapılı işbirliği, alışveriş vb. işle ilgili metaverse deneyimleri başlatması için eksiksiz bir paket sunuyor.

Ticaret: Metaverse’deki alışveriş deneyimi, hem dijital hem de fiziksel ürünler için umut verici bir geleceğe sahiptir. Experience Shopping mağazaları, ticari işlemler için entegre ödeme bileşenleriyle sunulacak.

Web3 destekli: Trace Metaverse deneyimleri, NFT’ler ve blockchain ile desteklenir. Ürün Oluşturma / Mülkiyet Transferleri, Çoklu zincirlerdeki Deneyimlerin Sahipliği için Menşei getiren Blockchain.

Trace Network nasıl, nereden alınır?

  • Trace Coin alım-satım yapmaya karar verdiğiniz zaman önce buradan huobi borsasına kayıt olun.
  • Açılan ekranda kaydınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayınız.
  • Tüm kayıt işlemlerinin ardından Piyasalar kısmından ticarete başlayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler