Pazartesi, Mayıs 20, 2024
spot_img
Ana SayfaDizi & FilmBreaking Bad Yorum, İnceleme

Breaking Bad Yorum, İnceleme

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Hani bazı diziler çok tartışılmaz. Bunu daha iyi anlamanız açısından ülkemizde de yer alan bazı dizilerden örnek vermek istiyorum. Bunlar; Kurtlar Vadisi, Leyla ile Mecnun, Ezel, Kardeş Payı. Bu diziler şüphesiz Ülkemizdeki en iyi diziler olarak kabul edilir. İşte Breaking Bad’de tartışmasız dünya üzerinde ki en iyi dizilerden biri. İşte Breaking Bad Yorum, İnceleme

Breaking Bad Yorum, İnceleme

Breaking Bad dizisi hakkında yorumlarımı yapmadan önce yabancı ve Türk kaynakların bu dizi hakkında sıralamasına bir göz atmak istiyorum.

Dünyanın en büyük dizi ve film portalı IMDB sitesinde tüm zamanların en iyi dizileri sıralamasında Breaking Bad ikinci sırada yer almaktadır. Aslına bakıldığı zaman ilk sırada yer alan bir belgeselden ibarettir. Buda Breaking Bad dizisini dünyanın en iyi dizisi yapar.

dünyanın en iyi dizisi

Diğer Türk platformlarda da en yüksek puanı alan dizi resmen bir baş yapıt. Şimdi şahsi yorum ve incelememe gelecek olursak, abi dizi resmen içine alıyor dersiniz ya işte bu o türden. Dizinin karakterleri oyunculuk konusunda o kadar iyiler ki bir süre sonra sizde sanki dizinin içerisinde yer alıyormuş gibi hissedeceksiniz. İşin en güzel tarafıysa dizi 5 sezon ve 62 bölümden oluşuyor. Yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve bu eşsiz diziyi izlemek. Ama siz siz olun sakın Türkçe Dublaj gibi bir hataya düşmeyin, çünkü tepkiler, mimikler çok yetersiz kalıyor.

Uyarı: Kesinlikle altyazı izlemeniz gerekir. 

Breaking Bad Konusu

Dizinin konusunu ben size kısaca özetleyim. Maddi durumu iyi olmayan kimya öğretmenine akciğer kanseri teşhisi konulur. Ölümünün yakın olduğunu hisseden Mr. Walter ailesinin geleceğini güvence altına almak için eski bir öğrencisiyle m*tamfetamin üretip satmaya başlar. Diziyi izlemeye başladıktan sonra he yooo b*tch gibi kelimeler ağzınızda dolanabilir. Öğretmenimizin karısına hakaretler yağdırabilirsiniz. Dizinin kısaca konusu bu şekilde.

Breaking Bad Oyuncuları

İşte eşsiz Breaking Bad dizisi oyuncuları;

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler