Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSTEPG Coin Nedir ? STEPG Nasıl Alınır ?

STEPG Coin Nedir ? STEPG Nasıl Alınır ?

Yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsada yer alan Stepg Coin yükseliş performansı ile dikakt çekmeyi başardı ! Peki tam olarak , STEPG Coin Nedir ? STEPG Nasıl Alınır ? 

stepg nasıl alınır

STEPG Coin Nedir ?

STEPG, koş ve kazan mantığını güden , Stepg uygulamasının ana para birimidir . Likidite havuzuna giren ilk bir milyar token dışında, ön madencilik yoktur ve %100’ü kullanıcılara aittir.

STEPG(STEPG) Nereden Satın Alabilirsiniz?

STEPG’ye yatırım yapmak karmaşık görünebilir, ancak STEPG’yi kripto para borsası yoluyla satın aldığınızda çok daha kolaydır. Bir kripto para birimi borsasına kaydolmak, hem fiat para hem de diğer kripto para birimleri için STEPG satın almanıza, satmanıza ve tutmanıza olanak tanır. 

STEPG , Gateio Alım Rehberi

    • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
    • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
    • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
    • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
    • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile ZODI Coin işlemlerine başlayın

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler