Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberStaika (STIK) Coin Nedir?

Staika (STIK) Coin Nedir?

Staika (STIK) Coin yeni listeleme duyurdu. İşte Staika Coin hakkında tüm detaylar, nedir, nasıl alınır, arz bilgisi, çıkış tarihi ve diğer bilgiler.

Staika (STIK) Coin Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız! (Bonus İçerir)

Staika (STIK) Coin Nedir?

Staika projesi, kullanıcı ve müşteri deneyimine dayalı sürekli teknoloji geliştirme yoluyla güvenilir bir platform olmayı hedefleyen bir blockchain projesidir. Çok listeli bir kripto para birimi cüzdanı, Kazanmak İçin Taşı ve Kazanmak İçin Oyna hizmetleri ve güvenilir bir NFT pazarı sunar.

Proje, ölçeklenebilirlik ve satın alınabilirlik için tasarlanmıştır ve gelecekteki sanal varlığa dayalı gelirler için vergilendirme sağlar. Ayrıca STK’lara ve sosyal girişimlere kar bağışlayarak ESG yönetimini teşvik eder. Hibrit ticarileştirme modeli, bağlı/mağaza içi markaların kullanımını teşvik eder ve özelleştirilmiş reklam hizmetleri aracılığıyla iş büyümesi için fırsatlar sağlar.

Staika (STIK) Coin Nasıl Alınır?

  • Buradan kaydınızı başlatın.
  • Açılan ekranda boş alanları doldurun.
  • Son olarak SMS ve Mail doğrulamasını tamamlayın.
  • KYC doğrulamasını tamamlayarak, işlemlere başlayabilirsiniz.

SSS

Staika kurucusu kimdir?

SJBNT’nin kurucusu ve CEO’su Ethan, yaklaşık yedi yıl stok robo-danışman alanında çalıştı. Şimdi Staika’da kurucu olarak yer almaktadır.

Staika ne zaman çıktı?

Staika 2022 yılında tanıtılmaya başlandı.

Staika coin hangi borsalarda mevcut?

Staika Gate.io borsasında mevcut.

Staika dolaşan arzı nedir?

Staika dolaşan arzı henüz güncellenmemiştir.

Saika toplam arzı nedir?

Staika toplam arzı güncellenecektir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler