Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberMintlayer (ML) Coin Nedir?

Mintlayer (ML) Coin Nedir?

Mintlayer Coin (ML Coin) borsalarda listelenmeye başlıyor. Peki tam olarak,  Nedir, Nasıl Alınır? ML Coin Yorum, Geleceği!

ML Coin alım-satım işlemine başlayabilmek için hemen buradan kayıt işleminizi tamamlayınız!

Mintlayer (ML) Coin Nedir?

Mintlayer, kullanıcıların Bitcoin’i DeFi’ye, akıllı sözleşmelere, atomik takaslara, NFT’lere ve dapp’lere açan yerleşik Bitcoin blok zinciri ağına dayanan merkezi olmayan bir finans ekosistemi oluşturmasına olanak tanıyan bir katman 2 çözümüdür

intlayer USP: Mintlayer, doğrudan Mintlayer’da basılan diğer tokenize edilmiş varlıklar için Native Bitcoin’in doğrudan 1:1 takasını sağlayan tek protokoldür.

Mintlayer’daki bu atomik takaslarla aracılar, peg-in, sarılmış veya birleştirilmiş belirteçler yoktur. Bu, kullanıcıların karşı taraf veya aracı riski olmadan finansal araçlar için yerel Bitcoin’i kullanmalarını sağlamaktadır.

Tokenizasyon Ekosistemi: Yasal olarak uyumlu bir teknik mimari kullanarak birincil ve ikincil piyasalardaki hisse senetlerini, gayrimenkulleri ve diğer varlıkları tokenize edin. Fayda belirteçleri için vergilendirmeyi, yatırım ödemelerini ve diğer tokenomik modelleri destekler. Yerli gaz toknenı yok.

Merkezi Olmayan Finans: Özel anahtarları vermeden her şeyi elinizde toplayan bir cüzdan ile varlıklarınızı depolayın, ödünç verin, ödünç alın ve tek bir ağ üzerinde ticaret yapın. Turing eksik akıllı sözleşmelerinin sağladığı daha iyi güvenilirlik ve öngörülebilirliğin keyfini çıkarın

Değer Aktarımı ve Değişim: İki yönlü sabitleme, çeşitli blok zincirlerinden kripto para birimlerinin tek bir protokol üzerinde etkileşime girmesine izin verir. Miras alınan Bitcoin işlevleriyle Mintlayer, tüm işlemler için daha yüksek verim ve daha düşük maliyetler sunar.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler