Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRejuve (RJV) Coin Nedir?

Rejuve (RJV) Coin Nedir?

Devrim niteliğindeki Rejuve.AI platformu, insan sağlığını iyileştirmek için gelişmiş biyo-AI ve dünya çapında milyonlarca insandan toplanmış verileri kullanır. Rejuve (RJV) Coin nedir, detayları

Rejuve (RJV) Coin Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız! (Bonus İçerir)

Rejuve (RJV) Coin Nedir?

Rejuve.AI, sağlıklı insan yaşamını uzatma misyonuna sahip yapay zeka destekli, merkezi olmayan uzun ömürlü bir ağdır. Rejuve.AI kullanıcıların modellerinden ve verilerinden para kazanmalarına ve araştırmacıların uzun ömür araştırması için en doğru ve kapsamlı modele ve veri setine erişmelerine olanak tanıyan merkezi olmayan bir ekosistem ve üyelik ağıdır.  

Rejuve.AI ayrıca, kullanıcıların verilerini analiz eden, sağlık durumlarını değerlendiren ve araştırmaya dayalı sağlık ve uzun ömür önerileri sağlayan AI sistemleri aracılığıyla kullanıcı topluluğuna doğrudan değer sağlar. Sistem, kan basıncı, kolesterol düzeyleri, laboratuvar raporları ve daha fazlası gibi çeşitli faktörlere dayalı olarak kullanıcıların genel sağlık düzeyini gösteren bir puan sağlar. Yapay zekamız, insan vücudunun dinamik, çok çözünürlüklü, mekanik bir modelini oluşturmak için bilim camiasından kitle kaynaklı yapay zeka modelleri alacak.

Ağın para birimi, veri ve yapay zeka modelleyicileri tarafından katkıları karşılığında kazanılabilen RJV Coinidir. Bu tokenler, giyilebilir cihazlar, tıbbi testler, konsültasyonlar ve en son uzun ömür terapileri sağlık takviyelerinde özel indirimler için kullanılabilir.

Rejuve.AI   Data NFT, katkıda bulunanların veri izinlerini takip etmelerine olanak tanır ve ayrıca merkezi olmayan bir kimlik görevi görerek onları verilerinin ve model katkılarının sahibi olarak işaretler. Rejuve.AI katkıda bulunulan modellerin ve verilerin katkı düzeyini izlemek ve katkıda bulunanları orantılı olarak ödüllendirmek için, yeni kabul edilen ürünlerin kısmi sahipliğini vermek için fraksiyonlara ayrılmış Ürün NFT’lerini ve yapay zekayı kullanır.

Rejuve.AI IDO Detayları

 • Token Ayrıntıları: RJV
 • Toplam arz: 1 milyar
 • RJV TGE’de dolaşan arz: 66.833.333
 • RJV İlk piyasa değeri: 1.002.500$
 • Özel yerleştirme oranı: 0,0125 ABD doları
 • Herkese açık ücret, topluluk ve DEX: 0,015 ABD doları
 • Tamamen seyreltilmiş değerleme: 15 milyon dolar

Rejuve (RJV) Nasıl Alınır?

 • Buradan borsa sayfasına ulaşın.
 • Açılan ekranda Siteye Git yazısına tıklayın. (Bonus İçerir)
 • Kayıt işlemlerini başlatın.
 • Startup alanına tıklayın.
 • Rejuve’ye tıklayın.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler