Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberStader (SD) Coin Neden Yükseliyor?

Stader (SD) Coin Neden Yükseliyor?

Düşük arzıyla dikkat çeken Stader (SD) coin makale tarihiyle %90 ‘a varan bir yükseliş yakaladı. SD coin son 1 ay içerisinde neredeyse fiyatını 2 katına çıkarmayı başardı. Peki tam olarak, Stader (SD) Coin Nedir?

Stader (SD) Coin Nedir?

Stader  Terra Station’dan daha iyi bir staking deneyimi vaat eden bir staking platformudur. SD Coin, bu protokolün geliştirilmesinden doğrudan yararlanan Stader Labs’ın yerel token yönetişim tokenidir.

Stader, TerraSolanaEthereumFantomHederaPolygon dahil olmak üzere birden fazla zincirde yerel akıllı sözleşmeler oluşturuyor ve büyümek ve ödüllerle getiri yönlendirmesi,  stake etme, fırlatma rampaları, oyun ve daha fazlası gibi çözümler geliştirmek için ekonomik bir ekosistem kurmaktadır. Stader’in modüler akıllı sözleşmeleri, üçüncü tarafların bileşenlerinden yararlanabilmeleri ve özel çözümler üretebilmeleri için oluşturulmuştur.

SD Coin , tercihli delegasyonlar, kesinti sigortası, ödüller ve indirimler, yönetişim ve SD altyapısına geliştirme erişimi dahil olmak üzere $Stader ekosisteminde çeşitli temel yardımcı programlara sahiptir. SD Token ön satış fiyatının 1 SD = 4.5 USDT olarak arz sunulmuştur .

Stader (SD)
Veriler
Dolaşan Arz
10.149.100 SD
Toplam Arz
150.000.000 SD
Maksimum Arz 
150.000.000 SD
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$9.39 / $0.2376

Stader (SD) Coin Nasıl Alınır?

  • SD Coin işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama , adres doğrulama ve sizden istenilen bilgileri tamamladıktan sonra , hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Stader (SD) Coin Neden Yükseliyor?

SD coin ön satış fiyatının neredeyse 10 katı altına düştü. Bu süreç içerisinde uzmanlar ufakta olsa bir tepki yükselişinin ön görülebileceğini belirtiyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler