Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKapital Dao (KAP) Coin Nedir?

Kapital Dao (KAP) Coin Nedir?

Kapital DAO, dünyanın en büyük loncaları ve oyunları tarafından oyunculara dahil olmak ve varlık yönetimini iyileştirmek için kullanılan, tümü KAP Coin tarafından desteklenen SaaS araçlarını oluşturur. Peki tam olarak Kapital Dao (KAP) Coin Nedir?

Kapital Dao Ön Satışa Çıkıyor. Şimdi Katılın!

Kapital Dao (KAP) Coin Nedir?

Kapital DAO, dünyanın en büyük loncaları ve oyunları tarafından oyunculara dahil olmak ve varlık yönetimini iyileştirmek için kullanılan, tümü KAP token tarafından desteklenen SaaS araçlarını oluşturur. 

Kapital DAO, Yield Guild Games (YGG) gibi en iyi markaların ve diğerlerinin zaten ölçeklendirmek için platformu kullandığı, web3 oyun varlık yönetimi teknolojisinin lider sağlayıcısıdır. Platform, yöneticilerin varlıklara sahip olduğu ve yöneticilere devrettiği ve daha sonra oyunculara alt yetki verdiği çok sayıda kurumsal kontrol katmanını mümkün kılan “hiyerarşik yetkilendirme” etrafında önemli yeniliklere sahiptir. Tüm platform ücretleri ya KAP tokenlerinde tahsil edilir ya da dışsal tokenlerden alınır ve ardından KAP tokenine dönüştürülür.

Kap Token Nasıl Alınır?

  • Buradan kaydınızı başlatın. 
  • Açılan sayfada tüm doğrulamaları tamamlayın.
  • Daha Startup sayfasına erişin.
  • 2022-11-01 11:00:00UTC – 2022-11-02 11:00:00UTC bu tarihler arasında startup süresi vardır.
  • Tüm yönergeleri tamamlayın.

İlginizi Çekebilir;

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler