Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberLedger (Soğuk Cüzdan) Nedir, Nasıl Alınır?

Ledger (Soğuk Cüzdan) Nedir, Nasıl Alınır?

Kripto varlık yatırımcıları , çoğu zaman kripto paralarının güvende olması için çeşitli borsa güvenlik önlemleri almaktadır. Fakat yinede bu sizi güvende tutmayabilir. Bu yazımızda kripto paraları güvende tutmanın bir diğer yolu olan Ledger (Soğuk Cüzdan) Nedir, Nasıl Alınır?

Ledger (Soğuk Cüzdan) Nedir?

Bildiğiniz üzere kripto paralar soğuk ve sıcak cüzdanda saklanabilir. Sıcak olarak bahsettiğimiz cüzdan , kripto para borsaları, Dex araçları, Trust Wallet, Metamask gibi uygulamalar sıcak cüzdan olarak adlandırılmaktadır. Sıcak cüzdanlar yatırımcıların al-sat yapması yada diğer kripto işlemleri yapması açısından uygundur. Fakat bir sorun var !

Kripto paralar hayatımıza girdiği şu dönemden beri, nerdeyse piyasada yer alan her borsa, dex, sıcak cüzdanlar saldırıya uğradı. Bu saldırılar sonucunda milyonlarca Dolar değerinde kripto paralar kötü niyetli kişilerin eline geçti.

İşte tamda bu nokta da soğuk cüzdanlar devreye giriyor. Soğuk cüzdanlar kripto saklamanın en güvenilir yolu olarak biliniyor. Piyasada yer alan en kaliteli ve en çok tercih edilen soğuk cüzdanlardan biriyse Ledger firmasına aittir.

Ledger, kripto varlıklar için son teknolojiyi kullanan donanım cüzdanıdır. Ledger kripto varlıklarınızı güvenle saklamak, satın almak,
takas etmek ve artırmak için en akıllıca yoldur. Ayrıca dünya üzerinde 4 milyondan fazla kullanıcı Ledger cüzdan kullanmaktadır.

İşte Ledger Cüzdanı seçmeniz için bazı nedenler;

  • Ledger Live uygulamasıyla birlikte çalışan bir Ledger donanım cüzdanı, kripto varlıklarınızı güvence altına almak, saklamak ve yönetmek için en iyi çözümdür.
  • Ledger donanım cüzdanlar, kriptonuzu her zaman güvende tutmak için sektöründe lider güvenlik seviyesine sahiptir.
  • Ledger Live uygulaması kripto ihtiyaçlarınız için tek adrestir. Ortaklarımızla varlıklarınızı kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir, satabilir, takas edebilir ve artırabilirsiniz.
  • Ledger ile 1.800’den fazla kripto varlığı güvence altına alabilir, saklayabilir ve yönetebilirsiniz.
  • Ledger, dünyanın 3 milyondan fazla satış gerçekleştiren en popüler donanım cüzdanlarını üretiyor.
  • Neden Ledger’ı seçmeliyim? Çünkü kriptonuzu güvende tutmak için en iyi ürünü sunmaktadır.

Ledger (Soğuk Cüzdan) Nasıl Alınır?

Bir soğuk cüzdana sahip olmak ve kripto paralarınızı güven içerisinde saklayabilmek için, Ledger nasıl alınır yönlendirmesini akip ediniz;

ledger satın al

  • Yukarıdaki görsel açılacaktır. Buradan Donanım Cüzdanlar sekmesine tıklayın.
  • Ledger Nano S Plus ve Legder Nano X cüzdanları ile karşılaşacaksınız.
  • Burada 2 cüzdan arasında teknik ve donanımsal özellik farkları bulunmaktadır.
  • Tercihinize göre inceleme yaptıktan sonra, cüzdan satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Önerilen Yazılar;

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler