Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSommelier (SOMM) Coin Nedir?

Sommelier (SOMM) Coin Nedir?

Sommelier (SOMM) yakın zamanda yeni listeleme duyurdu. İşte, Sommelier (SOMM) coin nedir, inceleme ve detaylar

Sommelier (SOMM) Coin Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız! (Bonus İçerir)

Sommelier (SOMM) Nedir?

Sommelier, dinamik, otomatikleştirilmiş DeFi kasalarını etkinleştiren merkezi olmayan bir varlık yönetimi protokolüdür. Kasalar portföy yönetimi yapabilir, uzun veya kısa ticaret yapabilir, borç alabilir ve ödünç verebilir ve hatta çiftçilik yapabilir.

Zincir dışı hesaplamanın gücünden yararlanan Sommelier kasaları, değişen pazar koşullarına uyum sağlayabilir ve bu da onların DeFi’de tipik olarak görülen statik kasalardan daha etkili olmalarını sağlar. Sommelier platformundaki tüm kasalar, denetlenen akıllı sözleşmelerle etkinleştirilir ve protokol yönetişimi tarafından kontrol edilir.

Dolaşımda Kaç SOMM Tokenı Var?

Şu anda var olan 500 milyon SOMM tokeni var.

Sommelier, başlangıç ​​aşamasında oluşturulan 500 milyon SOMM tokeniyle ana ağını Eylül 2021’de başlattı. Bu arzın %30’u zincir üstü hazinede, %20’si Sommelier vakfına, %30’u yatırımcılara ve %20’si Sommelier ekip kurma ekibine ait.

Sommelier (SOMM) fiyatı, Grafik, Hesaplama

Sommelier (SOMM) bugünkü fiyatı (Yazı tarihiyle) $0.2224 , piyasa değeri $40.15 M. Fiyatı son 24 saat içinde -1.92% aşağı değişiklik gösterdi.

Sommelier (SOMM) Nasıl Alınır?

SOMM Token Burada listelenecektir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler