Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberSelin Ciğerci'den Yeni Açıklama

Selin Ciğerci’den Yeni Açıklama

Selin Ciğerci yakın bir tarihte Konya’da kendi adını taşıyan güzellik merkezinin açılışını gerçekleştirmiş fakat bir grup insan “Konya’dan defol” şeklinde sloganlar atmış ve kalabalık gruba, polis müdahale etmişti. Olayla ilgili Selin Ciğerci’den yeni açıklama geldi. İşte detaylar

Selin Ciğerci: ‘Yeri Gelecek Konuşacağım’

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci, kendi ismini taşıyan ve birçok ilde merkezi bulunan güzellik salonunun bir şubesinin de Konya’da açılacağını bildirmişti.

Ciğerci’nin yapmış olduğu duyurunun ardından Konya’lı bir grup, Twitter’da ‘Selin Ciğerci’yi Konya’da istemiyoruz’ şeklinde tepkiler göstermişti. Söz konusu tepkiler yüzünden Ciğerci, bir video paylaşımı yaparak çok üzüldüğünü dile getirmişti.

Sosyal medyada tepki gösteren grup ardından sokağa dökülüp, tekbir getirerek “Konya’dan defol” şeklinde sloganlar attı. Grubun güzellik merkezine yürümeye kalkışması ile polis olaya müdahale etmişti.

selin ciğerci konya

Selin Ciğerci’den Yeni Açıklama

Selin Ciğerci bir grup tarafından maruz kaldığı saldırı girişimiyle ilgili açıklama da bulundu. Instagram hesabından saldırı girişimiyle ilgili de ‘zamanı geldiğinde’ konuşacağını söyledi.

Selin Ciğerci: “Benden ne beklediğinizi çok iyi biliyorum ama iyi olup daha güçlü bir şekilde dik durmaya çalışıyorum. Her zaman yaşadığım şeyler gibi hayatımda, hepimizin sınavları oluyor geçiyor. Biraz gözlerim şiş dünden itibaren ama tabii yeri gelecek konuşacağım hiç merak etmeyin onunla alakalı. Benim tek derdim istihdam sağlamak.” ifadelerine yer verdi.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler