Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSivas (SIV) Token Nedir ? SIV Token Nasıl Alınır ?

Sivas (SIV) Token Nedir ? SIV Token Nasıl Alınır ?

1967 yılında kurulan Türkiye’nin köklü takımı şimdi kripto para ekosisteminde ! Sivasspor Token olarak piyasaya sunulan SIV Token kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor . Peki tam olarak , Sivas (SIV) Token Nedir ? SIV Token Nasıl Alınır ?

sivas token nedir

Sivas (SIV) Token Nedir ?

Türkiye’nin köklü takımı Sivas spor Kulübüne ait Fan Token olan SIV Token , Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) Fan tokendir. Bitexen tarafından ön satışı gerçekleştirilmiştir . Değerini kulüp başarısı ve taraftar etkileşiminden alan Sivasspor Token (SIV); taraftarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile taraftar ve kulüp arasında bir köprü görevi görecektir. Sivas Token , Bitexen platformu tarafından kullanıcılara sunulmuştur .

Sivasspor Token, bir utility tokeni olması sebebiyle belirli bir amaç doğrultusunda üretilmiş ve bu amaca yönelik kullanımı olan hizmet kripto parası olarak her zaman taraftar ve kulüp arasındaki etkileşimleri Ethereum blokzinciri üzerinde gerçekleşmesini sağlayarak objektifliği ve güvenirliliği sağlayacaktır.

Sivasspor Token (SIV) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulüp kararlarında da etkin olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir. Taraftarlar; kulüp kararlarına katılma, transferlerle ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma, takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler, imzalı kulüp ürünleri, maça ve kulübe özel aktiviteler, futbolcularla sahaya çıkma gibi aktivitelerle sınırlı olmamak üzere birçok aktiviteye katılabilecektir. Sivasspor Token, ismini taraftar grubundan alan Yiğidolar mobil uygulaması üzerinden kullanılabilecektir.

Sivas (SIV) Token Nasıl Alınır ? 

  • Sivas Token alım-satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada sizden sitenilen bilgileri , İsim , Soyisim , Şifre , e-mail kısmını doldurup , Hesap Oluştur yazsına tıklayınız .
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz !
  • Mail adresinize gelen doğrulama kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamayı unutmayınız . Yaklaşık 24 ile 48 saat arasında hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler