Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBitexen Kayıt ! Bitexen Güvenilir Mi ?

Bitexen Kayıt ! Bitexen Güvenilir Mi ?

Türkiye’nin en büyük Fan Token platformu ile tanışın ! Bitexen borsası Kayserispor , Antalyaspor , Sakaryaspor , Sivasspor , Balıkesir , Rize gibi spor kulüplerinin Fan Token geliştiricisi ve iş ortağıdır . Çoğu yerli spor kulübü Bitexen borsasında yer almaktadır . Şimdi Bitexene kaydolmanın tam zamanı ! Bitexen Kayıt ! Bitexen Güvenilir Mi ?

bitexen güvenilir mi

Bitexen Kayıt !

Bitexen kayıt işlemi için aşağıdaki adımları takip ediniz . İşlemleri sırasına ve legal bir biçimde tamamlayınız .

  • Buradan kaydınızı başlatın .
  • Sizden istenilen , İsim , Soyisim , E-posta , Şifre alanlarını doğru bir şekilde doldurun .
  • Bilgileri yanlış girmeniz hesap onay sürecinizin uzamasına neden olacaktır .
  • Kullanıcı sözleşmesi , Aydınlatma metni , Açık Rıza Metnini ve diğer kutucuğu Onaylayın .
  • Hesap Oluştur yazısına tıklayın .
  • Tüm bu işlemlerin ardından , uygulama yada web sürümü üzerinden hesabınızı onaylayın .
  • Hesap onaylama işlemlerini tamamlamayan kullanıcılar alım-satım işlemleri gerçekleştiremez .
  • Kimlik ve diğer doğrulamaları tamamladıktan sonra , alım-satıma başlayabilirsiniz .

Bitexen Hakkında

2018 tarihinde kurulan Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiş, bir online dijital kripto varlık alım satım , kilitleme ,  platformudur. Bitexen, bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği, finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir.

Bitexen Teknoloji A.Ş., mevcut yerel ve global dijital varlık alım satım platformları analiz edilerek, yenilikçi bir bakış açısıyla, dijital varlık yatırımcısının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global bir platform oluşturma hedefiyle kuruldu. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesini kullanıcılarına sunan Bitexen Teknoloji A.Ş. Dijital Varlık Alım Satım Platformu’nda yüzden fazla dijital varlık listelenmektedir.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Bitexen Teknoloji A.Ş. 25.000.000 Türk Lirası ödenmiş sermaye ile hizmet vermektedir.

Bitexen Güvenilir Mi ?

4 Mayıs 2018 tarihinde faaliyete geçen kripto para borsası , Dünyanın en büyük 50 dijital borsalarından bir tanesidir . Bitexen borsasında her bilgi şeffaf bir şekilde yer almaktadır . Adres , Ceo , firma yeri vb . Bitexen 25 Milyon TL ödenmiş sermaye ile kripto para borsaları arasında en yüksek ödenmiş sermayeye sahiptir .

2018 ‘den beri hizmet veren borsa çeşitli spor kulüpleri ile birlikte , milyonlarca kullanıcıya sahip olmuştur . Fan Token konusunda öncü hizmet veren borsa , gün geçtikçe daha ileriye yönelmektedir .

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler