Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberShirtum Coin Gate io 'da Listeleniyor ! SHI Coin !

Shirtum Coin Gate io ‘da Listeleniyor ! SHI Coin !

Bildiğiniz üzere Shirtum , Galatasaray Spor Kulübü ile anlaşarak , büyük bir NFT anlaşmasına imza atmıştı . Anlaşma sonrası Ali Sami Yen NFT koleksiyonu 1 Ekim ‘de ön satışa çıkarılacak . Daha hiçbir borsada listelenmesi bulunmayan Shirtum Coin ise 24 Ekim ‘de yeni çıkan coinlerin öncü borsası olarak bilinen , Gate io ‘da listeleniyor . Shirtum Coin Gate io ‘da Listeleniyor ! Shirtum Nedir , Nasıl Alınır ? SHI Coin Nedir , Nasıl Alınır ? Shirtum NFT !

shı coin

Shirtum Nedir ? Shirtum NFT Nedir ?

Shirtum, Oyuncuların hikayelerini hayranlarıyla paylaşmaları için dijital varlıkların küresel bir pazarıdır. Shirtum’un amacı, sporcuları yaratıcılıkla güçlendirmek ve  hayranları ile doğrudan temas kurmaktır. Shirtum , sporcuların kariyerlerindeki en alakalı , en özel anların arkasındaki hikayeleri ve ortaya çıkardıkları özel hikayeleri oluşturmaktadır. Ayrıca bu içeriği NFT olarak geliştirmektedir .Oyuncuları daha iyi anladıkları için kripto para ve FIAT kullanıcılarının bu NFT’leri toplayıp takas edebilecekleri bir pazar mevcuttur . Ayrıca kullanıcılar, platform üzerinden kişisel olarak kullanıcı için oluşturulan galeride her bir hatıra ile ilişkilendirilen sınırlı sayıda jeton toplama ve değiştirme fırsatına sahip olabilmektedir. Shirtum, oyuncular ve binlerce taraftar arasında sadece görüntü alışverişi değil, daha güçlü ve daha doğrudan bir bağlantı kuracak ve mevcut spor dünyası koleksiyonunun değer önerisi büyük beğeni toplayacaktır.

Önerilen Makaleler

Shirtum Coin Nedir ? SHI Coin Nedir ?

Shirtum Coin yada Shirtum Token  şu anda Binance Akıllı Zincir ağının sınırlı bir BEP20 simgesidir. Listeleme kodu SHI Token olarak geçmektedir. Piyasaya yeni çıkan , Sporcu NFT  alım satımlarında ve Kripto Para ticaret işlemlerinde kullanılan , Shirtum platformunun tokenidir. Shirtum Token Detayları ;

 • Listeleme Kodu : SHI Token
 • Toplam Arz : 749.491.340 SHI
 • Dolaşan Arz : 69.432.276 SHI
 • İnşa Platformu : Bep20
 • Proje Mantığı : Shirtum, oyuncuların hikayelerini hayranlarıyla paylaşmaları ve onları dijital spor hatıralarını toplamaya katılmaya davet etmeleri için tasarlanmış küresel bir dijital varlıklar (NFT’ler) pazarıdır.

shirtum gate io

Shirtum Coin Nasıl Alınır ? SHI Token Nasıl Alınır ?

Shirtum Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir.  SHI Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz. Shirtum Coin Kaç TL  ? Shirtum Coin Nedir ?

 • SHI alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
 • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler