Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKaragümrük Fan Token Bitci'de Listeleniyor ! FKSK Token !

Karagümrük Fan Token Bitci’de Listeleniyor ! FKSK Token !

Karagümrükspor Kulübü Kripto Para sektörüne , Bitci ile giriş yaptı. Bitci borsası ile Fan Token ve partnerlik anlaşması yapan spor kulübünün Fan Tokeni , bugün ( 29 Eylül ) Saat 15:00 ‘da Bitci borsasında listeleniyor . Peki tam olarak , Karagümrük Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? FKSK Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Karagümrük Fan Token Nedir ? FKSK Token Nedir ?

Fatih Karagümrük Spor Kulübü, adını İstanbul ilinin Fatih ilçesine bağlı olan Karagümrük semtinden almıştır. Türkiye’de Süper Lig’de mücadele vermektedir. Karagümrükspor , Bitci borsası ile Fan Token anlaşması yaparak , kripto para sektörüne giriş yaptı. Bu sayede kulübün ciddi bir tanıtım ve fon toplaması bekliyor . Fatih Karagümrük SK Token , Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir . Fatih Karagümrük  Token yakın bir tarihte yalnızca Bitci borsasında , satışa sunulacaktır . Sizlerde Fatih Karagümrük SK Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak takımın hakkında söz sahibi olabilirsin.

KARAGÜMRÜK FAN TOKEN NASIL ALINIR

Karagümrük Fan Token Nasıl Alınır ? FKSK Token Nasıl Alınır ?

FKSK Token , Bitci borsasında ön satış paneli açıldıktan sonra  sonra satın alabileceksiniz. FKSK Token Bitcicoin, TL ve USDT paritesinde satışa sunulacak! . Ön satıştan aldığınız tokenler listeleme tarihi gelmeden önce satılamaz . Listeleme gününden sonra satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

  • Fatih Karagümrük Fan Token satışına katılmak için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Önerilen Makaleler

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler