Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFIBA Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! FIBA Token Nasıl Alınır ?

FIBA Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! FIBA Token Nasıl Alınır ?

FIBA , Fransızca bir cümle olan , Fédération Internationale de Basketball kelimelerinin kısaltılmış halidir. FIBA , 1932 yılında kurulmuş Dünya çapında bir federasyondur.  Basketbol kurallarını ve uluslar arası turnuvaları düzenlemektedir.  FIBA üyesi 49 Avrupa basketbol federasyonunun oluşturduğu bir konfederasyondur. FIBA federasyonu , kripto para sektörüne Bitci borsası ile adım attı . FIBA Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! FIBA  Token Nedir , Nasıl Alınır ?

fıba fan token nasıl alınır

FIBA Fan Token Nedir ?

FIBA Fan Token , Dünya’nın en büyük basketbol federasyonu olan , FIBA Federasyonuna ait bir kripto para birimidir. FIBA Token ‘lar , bitcichain altyapısında geliştirilmiştir. Bitci , Brezilya , İspanya , MotoGP , McLaren gibi spor kulüplerinin Fan Tokenleri üreterek , Dünya’nın en büyük Fan Token geliştiricisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sizler de FIBA Fan Token ön satışına katılarak organizasyonu destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak organizasyon hakkında söz sahibi olabilirsin.

Önerilen Makaleler

fıba bitci

FIBA Fan Token Nasıl Alınır ? Fiba Token !

FIBA Token alım işlemleri sadece Bitci borsasına ait Kripto Para birimi olan Bitcicoin ile gerçekleşmektedir. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için Bitci borsası tarafından geliştirilmiştir . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenlar , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir.  Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ?İspanya Token Nasıl Alınır ?

  • Bitci borsasına Kayıt olmak için BURADAN siteye giriş yapın .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde FİBA Token alabilirsiniz !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler