Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberLand Of Conquest (SLG) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Land Of Conquest (SLG) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Gateio borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu ! Oyun oynayarak kripto kazanmak isteyen kullanıcılar merakla Land Of Conquest (SLG) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği ! Land Of Conquest Nasıl Oynanır ? Sorularına yanıt arıyor . 

SLG Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .

SLG Coin Nedir ?

Land of Conquest, iki token, $SLG ve $XTAL ve bir oyun içi para birimi adı GLOD içeren Oyna-Kazan ekonomik modeline sahip zincir üstü bir MMO SLG Oyunudur. Karşılık gelen oyun içi varlıkları yansıtan çeşitli NFT’ler vardır. Oyun içi varlıklarla ilgili MECH NFT, oyuncunun değeriyle ilgili HERO NFT ve yatırımla ilgili LAND NFT satış planındadır. 

Oyun kıyamet sonrası bir çorak arazide geçiyor. Oyuncuların hayatta kalması savaş stratejisine, uçuş/uzay simülasyonuna, iş simülasyonuna vb. bağlıdır. PvE ve PvP modları ile birlikte toplama, üretim, inşaat, eğitim, hizalama vb. dahil olmak üzere birden fazla oyun senaryosu vardır.

Land Of Conquest (SLG) Coin Nasıl Alınır ?

SLG Coin yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsada ön satışa sunulacaktır . SLG Coin alım satım işlemine başlamak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir .

  • SLG Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Tüm doğrulamalardan sonra biraz kripto varlık yada itibari para yatırın .
  • Daha sonra SLG Coin işlemlerine başlayabilirsiniz .

Land Of Conquest Nedir ?

Land of Conquest, oyun profesyonelleri ve kripto profesyonellerinin bir birleşimidir. Ekip üyeleri Kuzey Amerika, Asya ve Avrupa’dandır. Oyun geliştirme ekibi 7 ila 10 yıllık oyun geliştirme deneyimine ve üç yıllık blockchain akıllı sözleşme geliştirme deneyimine sahiptir. Ekip, 2017’den beri birden fazla blok zinciri projesiyle işbirliği yaptı.

Land Of Conquest Nasıl Oynanır ?

Land of Conquest, kıyametin çorak dünyasında profesyonel bir oyun geliştirme ekibi tarafından özenle hazırlanmış yepyeni bir blockchain MMOSLG oyunudur.

Oynanış yenilikçidir ve standart oyuna ekonomik bir model eklenerek “kazanırken oyna”, yani “Kazanmak İçin Oyna” oyun konsepti yaratılır. Teknik düzeyde, DAO+NFTS modeli, merkezi olmayan topluluk yönetimi ve oyuncu kimliği tanıma için çok yenilikçi bir atılımdır. Oyunculara işgal ettikleri dünyalara gerçekten sahip olma ve işletme fırsatı vererek bu türdeki yeniliği teşvik edilir.

Oyunun kendisi için, oyuncuların kaynak elde etmek için diğer insanların bölgelerine saldırmak veya kendilerini güçlendirmek için kendi bölgelerini savunmak için çeşitli stratejiler kullanmaları gerekir. Oyundaki çeşitli oynanış ve mekanizmalar ile sürdürülebilir bir ekonomik modelin birleşimi, oyuncuları oyuna uzun süre yatırım yapmaya teşvik ediyor ve oyun topluluğu ekolojisini daha sağlıklı hale getiriyor.

Land of Conquest veya kısaca LOC dünyasına hoş geldiniz. LOC gezegeni, Üçgen Galaksisinde bulunur. Galaksideki ilk uygarlığın oluşumundan sonraki hikayenin arka planı LOC’de birer birer ortaya çıkacak, oyuncular LOC dünyasında risk alacak, kendi kalelerini ve topraklarını yönetecek ve birbirleriyle etkileşime girecek. Dünyadaki canavarlarla savaşın ve dünyanın sınırlı hayatta kalma kaynaklarını bölmek için diğer oyuncularla rekabet edin.

Land of Conquest, blockchain teknolojisine dayalı ve BSC’de konuşlandırılmış entegre bir NFT konseptli çok operatörlü (Web/H5/Android/iOS) oyunudur. Topluluk tarafından yönlendirilir ve temel oynanışı, gelişim için kendi bölgesini inşa etmektir. Özenli üretim, toplama ve vahşi canavarlara saldırma yoluyla kaynakları elde eder. Diğer lordların kaynaklarını yağmalayarak yeteneğini daha da geliştirebilir ve birlikte inşa etmek için bir ittifaka katılabilir.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler